drabinki_ikona
Julia Nieznalska
04/12/2014

Kolorowe drabiny i schodki

Mycie okien, zawieszanie firanek czy też ścieranie kurzu z wyżej zawieszonych półek wymaga użycia stabilnej drabiny, która zagwarantuje wygodną i bezpieczną pozycję podczas prac. Do wszelkich domowych remontów czy też prac porządkowych warto wybierać lekkie konstrukcje, które po złożeniu zajmują niewiele miejsca i przy przechowywaniu dobrze komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza

Wszystkie te cechy posiadają kolorowe schodki Treppy oraz Rolly, jak również drabina wolnostojąca Safety z oferty firmy KRAUSE. Przemyślana konstrukcja, wysokiej jakości lekkie aluminium oraz… modny kolor powodują, że jest to produkt niezbędny w każdym domu.

Domowy niezbędnik

Treppy i Rolly firmy KRAUSE, dostępne w różnych kolorach – np. żółtym, niebieskim, zielonym lub fioletowym, to rozwiązania zaprojektowane z myślą o codziennych czynnościach domowych wykonywanych na niewielkich wysokościach. Schodki wykonane z lekkiego aluminium odznaczają się niewielką wagą oraz niedużymi wymiarami po złożeniu. Cechy te umożliwiają przechowywanie schodków w domu, spiżarni lub przydomowym garażu, gdzie dzięki swojemu wyglądowi dobrze współgrają z pozostałymi elementami wystroju wnętrza.
Stabilność konstrukcji schodków firmy KRAUSE gwarantuje zintegrowana blokada przeciw samoczynnemu złożeniu się schodków. Dodatkowym atutem są metalowe przeguby podłużnic. Duże, antypoślizgowe i profilowane stopki zapewniają z kolei stabilne ustawienie schodków. Górna platforma o wymiarach 350×200 mm pozwala na wygodną pozycję podczas pracy. Składane schodki Treppy mają wysokość 45 cm i pozwalają sięgać do wysokości nawet 245 cm. Z kolei schodki Rolly, dostępne z 2 lub 3 stopniami, umożliwiają pracę w zasięgu do 265 cm. Jezdne schodki Rolly firmy KRAUSE zostały dodatkowo wyposażone w RollyStopSystem, który gwarantuje wygodne przesuwanie schodków, a po obciążeniu bezpieczne użytkowanie. Warto podkreślić, że na indywidualne zamówienie schodki Treppy i Rolly mogą zostać pokolorowane na dowolną barwę z palety RAL. I choć odcień schodków nie wpływa na stabilność konstrukcji oraz bezpieczeństwo użytkowania, to z pewnością każdej pani domu doda odrobinę radości podczas codziennych prac domowych.

Kolorowa drabina jedno ma imię – Safety

Wolnostojąca drabina Safety z linii MONTO firmy KRAUSE to lekka, komfortowa i przede wszystkim bezpieczna konstrukcja aluminiowa z praktyczną półką na narzędzia. Duży ergonomiczny i wielofunkcyjny pojemnik do odkładania środków czyszczących lub śrubokrętów czy pędzla został dodatkowo wyposażony w hak na wiadro. Dostępne np. w kolorze zielonym i fioletowym drabiny Safety firmy KRAUSE, dzięki praktycznemu zastosowaniu, okażą się nieocenioną pomocą podczas wykonywania codziennych obowiązków. Ich oryginalny wygląd z pewnością przypadnie do gustu domowym majsterkowiczom, jak i każdej pani domu. Bezpieczeństwo oraz komfortową pozycję podczas pracy zapewnia profilowana platforma z antypoślizgowymi nakładkami oraz profilowane stopnie o głębokości 100 mm. Duże znaczenie mają także antypoślizgowe stopki, które umożliwiają stabilne ustawienie drabiny nawet na podłodze wyłożonej płytkami ceramicznymi. Drabina została wyposażona w 4-Connect-System, czyli przeguby obejmujące podłużnice, które zostały wykonane ze specjalnego, niezwykle wytrzymałego tworzywa. Warto zaznaczyć, że 6-nitowe połączenie stopni z podłużnicami gwarantuje stabilność całej konstrukcji.  Do dyspozycji użytkowników jest aż 5 modeli drabiny Safety – z 4, 5, 6, 7 lub 8 stopniami z platformą, co umożliwia pracę w zasięgu nawet 370 cm. Warto podkreślić, że waga najwyższej drabiny to zaledwie 7,4 kg.
Nowe drabiny i schodki KRAUSE, jako konstrukcje ułatwiające prace na wysokościach, są bezpieczne, a dzięki szerokiej palecie dostępnych kolorów dobrze komponują się z każdym wnętrzem, w którym są przechowywane. Te praktyczne i nieszablonowe rozwiązania firmy KRAUSE pozwalają nie tylko na komfortową pozycję podczas sprzątania czy drobnych remontów. Dodatkowym atutem jest oryginalny kolor, który wprowadzi do każdego domu nutkę ekstrawagancji…

drabinki_ikona
drabinki_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.