ikona_posciel
Fot. bonami.pl
Julia Nieznalska
14/05/2015

Kolorowych snów z pościelą Mr. Fox

Twoje dziecko nie chce spać? Widok łóżka sprawia, że staje się płaczliwe i marudne, a Ty musisz zapomnieć o chwili dla siebie?

Zamiast zamieniać wieczory w nieustanną walkę ze swoimi dziećmi spraw, aby same chciały kłaść się spać. Pomoże Ci w tym bajkowa pościel Mr. Fox. z oferty Bonami.pl. Niesamowite wizerunki bajkowych postaci i zwierząt umieszczone na poszewkach zamienią łóżeczko Twojej pociechy w przyjazną krainę snów, gdzie na mięciutkiej pościeli spokojnie prześpi całą noc.

Jeżeli Twój maluszek boi się spać sam, szukasz rozsądnych sposobów na poradzenie sobie z jego strachem, często za cenę swojego wolnego czasu.  Walka z lękiem małej pociechy bywa długa i męcząca, ale jako rodzic chcesz pomóc ukochanemu maluchowi. Czasem jednak pomysły mogą się wyczerpać. Wtedy z pomocą przychodzi bajkowa pościel Mr. Fox z oferty sklepu Bonami.pl, która z pewnością zaciekawi każdego malucha. Zabawne wzory umieszczone na poszewkach wzbudzą zainteresowanie dziecka, a łóżeczko, w którym śpi, wreszcie stanie się ważnym i przyjaznym elementem jego pokoju.

Zaglądając na Bonami.pl dostrzegamy wachlarz bajkowych motywów, gdzie każdy znajdzie coś dla swojego malca. Uwagę zwracają poduszki w kształcie zwierząt: śpiący hipopotam, śpiewający ptaszek, uśmiechnięty potworek. Do dziewczynek skierowane są poduszeczki w kształcie laleczek, domków lub Czerwonego Kapturka, dobrze znanego z baśni. W kolekcji bielizny pościelowej Mr. Fox, dostępnej na Bonami.pl, znajdziemy wzory, które zauroczą dziewczynki, jak i chłopców. Twoją córkę zachwycą cukierkowe kolory pościeli Little Birds w malutkie ptaszki lub komplet Kokeshi z wizerunkiem uroczej japońskiej laleczki. Chłopców natomiast zaciekawią planety i rakiety widniejące na poszwach i poszewkach kolekcji Space Rocket lub przyjaźnie machające roboty z pościeli o nazwie Robots. Szeroki wybór i uniwersalność wzorów dostępnych na Bonami.pl sprawią, że każdy rodzic znajdzie coś dla swojego malucha.

Sklep Bonami.pl oferuje bieliznę pościelową Mr. Fox w dwóch rozmiarach: 100×120 cm i 140×200 cm, dzięki czemu możemy wybrać komplet zarówno dla maluszka, jak i większego dziecka. W kolekcji znajdują się również ochraniacze do łóżeczka w sowy, domki, kolorowe słonie i uśmiechnięte hipopotamy, które swoimi barwami osłodzą sen najmłodszych. W ofercie Bonami.pl znajdziemy także białe bawełniane prześcieradła i poszewki na poduszkę oraz gotowe poduszki w kształcie domków lub rakiet kosmicznych, z kolorowymi postaciami wesołych potworków, robotów, laleczek, krokodyli i ptaszków. Wszystkie elementy kolekcji wykonano z wysokiej jakości delikatnej bawełny, co zapewnia Twojemu dziecku komfort podczas snu. Poszewki, jak i poduszki można prać w temperaturze 40°C, bez obawy o ich stan po wyciągnięciu z pralki.

Szeroki wybór motywów i wzorów z pewnością zachwyci dzieci i rodziców.

Nietuzinkowe motywy i jasne barwy rozbudzają wyobraźnię dziecka i pozwalają snuć co wieczór wymyślone historie o przyjaznych postaciach widniejących na poduszkach. Zabawne ptaszki, uśmiechnięte stworki i wesołe rakiety kosmiczne na pewno sprawią, że co wieczór Twoje dziecko z chęcią się do nich przytuli, a Ty spędzisz spokojny wieczór bez dodatkowych zmartwień. Ciesz się z radości swojego maluszka i spraw, aby jego sny były jeszcze piękniejsze!

Pościel Mr. Fox to jedna z bardzo wielu designerskich perełek dostępnych w ofercie Bonami.pl, za sprawą których zrealizujemy najbardziej wyszukane fantazje związane z aranżacją domowej przestrzeni. Tematyczne kolekcje, które współpracujący z Bonami.pl creative hunterzy zamieszczają na stronie sklepu, przyciągają niecodzienną stylistyką, formą i wykonaniem. Niepowtarzalne egzemplarze trafiają do Bonami.pl jednak tylko na określony czas – dlatego amatorzy dobrego stylu muszą zachować iście detektywistyczną czujność.

ikona_posciel
ikona_posciel

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.