IKONA-TUBADZIN-aran-wood-land-beige-majolika-ornament-big
Tubadzin.pl, Wood Block
magda
31/07/2018

Naturalny akcent w każdym pomieszczeniu – eleganckie wnętrza inspirowane przyrodą

Uspokaja, wprowadza pozytywny nastrój, dodaje energii – obcowanie z przyrodą przynosi same korzyści, dlatego warto spędzać jak najwięcej czasu na łonie natury. Przekonaj się, że kojący wpływ przyrody możesz odczuwać nie tylko na świeżym powietrzu, lecz także w domu. Zobacz, co zrobić, aby za pomocą płytek ceramicznych inspirowanych drewnem stworzyć wnętrza, które połączą nowoczesne rozwiązania architektoniczne ze szlachetnym, klasycznym wykończeniem.

Naturalne drewno jest wykorzystywane w wielu domach już od dziesiątek lat. Obecnie jednak coraz częściej stosuje się materiały takie jak ceramika, dzięki którym nie wpływamy negatywnie na kurczące się zasoby drzew. Nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają zastąpienie naturalnych desek ceramicznymi płytkami inspirowanymi drewnem, dostępnymi np. w kolekcji Wood marki KORZILIUS. W jakich wnętrzach znajdą one swoje zastosowanie?

Relaks w łazience otoczonej naturą

Tubadzin.pl, Wood Shed

Drewnopodobne płytki Wood z kolekcji KORZILIUS przypadną do gustu tym, którzy zawsze chcieli zastosować drewno w łazience, jednak zrezygnowali z tego pomysłu ze względu na to, że naturalne deski wchłaniają wodę. Ceramika inspirowana drewnem jest bowiem odporna na wilgoć i wodę, w związku z czym w trakcie relaksu w wannie po dniu pracy nie musisz szybko wycierać każdej kropli na podłodze – możesz skupić się tylko na odpoczynku.

Wygodne gotowanie w przytulnej, domowej kuchni


Tubadzin.pl, Wood Work

Ceramika inspirowana drewnem bardzo dobrze sprawdza się również w kuchni. Za jej pomocą można stworzyć wnętrze w stylu rustykalnym czy skandynawskim. Również sprzątnięcie kuchni po gotowaniu nie zajmie dużo czasu – ceramika Tubądzin jest bardzo łatwa w czyszczeniu i nie wymaga stosowania specjalnych preparatów jak w przypadku naturalnego drewna. Płytki można myć wodą z dodatkiem ogólnodostępnych detergentów do mycia podłóg.

Elegancki efekt w salonie płynie z natury


Tubadzin.pl, Wood Block

Dobrym pomysłem jest także ułożenie płytek ceramicznych w salonie. Choć ceramika kojarzy się głównie z chłodnym wykończeniem łazienek, wykorzystanie ciepłego wzoru inspirowanego drewnem ożywi całą aranżację pokoju dziennego. Dodatkowo płytki z kolekcji Wood marki KORZILIUS są odporne na ścieranie, dzięki czemu w swoim salonie możesz bez obaw organizować eleganckie przyjęcia i chodzić w butach na obcasach.

Podwójna dawka przyrody – taras lub balkon


Tubadzin.pl, Wood Block

Mrozoodporne i antypoślizgowe płytki z kolekcji Wood marki KORZILIUS znajdą swoje zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach, lecz także na zewnątrz. Wyłożona nimi podłoga tarasu lub balkonu utworzy prywatny zakątek, który będzie estetycznie współgrał z otoczeniem natury. Drewnopodobne płytki będą także idealnym tłem dla roślinności zasadzonej w doniczkach i skrzyniach oraz dla drewnianych mebli.

Zainteresowała Cię kolekcja Wood marki KORZILIUS? Wejdź na www.tubadzin.pl i zobacz, jakie wzory płytek są w niej dostępne. Na stronie znajdziesz również więcej inspiracji, dzięki którym zaprojektujesz swoje idealne, naturalne wnętrze.

IKONA-TUBADZIN-aran-wood-land-beige-majolika-ornament-big
IKONA-TUBADZIN-aran-wood-land-beige-majolika-ornament-big

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 01/08/2018 16:30

    CytujSkomentuj

    Przepiękne te wnętrza, dużo starego i ciemnego drewna mnie raczej przytłacza a tu widzę lekkość i styl, który jest mi bliski. Bardzo fajne, mogłabym zamieszkać w takim domu ;) A lustro ze zdjęcia numer jeden, to stojące na podłodze – ekstra!!!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.