be2
Kalina Samek
25/10/2018

Brain Embassy już otwarte

13.09.2018 r. odbyło się huczne otwarcie kolejnego, trzeciego już co-creatingu Brain Embassy przy ulicy Konstruktorskiej 11 w Warszawie.


Patrycja Rabińska, właścicielka firmy Mariel & Haan Communications, zajmującej się obsługą PR-ową Brain Embassy tak mówi o otwarciu:

„Cieszę się bardzo, że udało się stworzyć kolejne, genialne miejsce na mapie kreatywnej Warszawy. Miejsce, które sprzyja pracy w kreatywnych warunkach, w środowisku ludzi otwartych i przedsiębiorczych. Tu każdy znajdzie miejsce dla siebie i bez przeszkód będzie mógł rozwijać swój potencjał.”

Wydarzeniu towarzyszyła doskonała oprawa muzyczna podczas przemówień kadry zarządzającej oraz zespołu „BE” czyli Pana Eyala Litwina, Dyrektora Generalnego Adgar Poland i Pani Moniki Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzającej Adgar Conference Group i Brain Embassy oraz Pani Moniki Szelenberger, Leasing and Asset Managera w Adgar Poland.

Oprócz muzyki, było też coś dla ciała czyli pokaz live cooking w przestronnej kuchni „BE”, bar zaś serwował napitki dla zmotoryzowanych i tych, którzy wracali do domu taksówką ;) .

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z tego wyjątkowego wieczoru i do odwiedzania naszych lokalizacji. Miło nam, że mogliśmy ten moment świętować wspólnie!

https://www.facebook.com/brainembassy/videos/285862025587090/

Adgar Poland: https://www.facebook.com/AdgarPoland
The Brain Embassy: https://www.facebook.com/brainembassy/

Fot. Materiały Brain Embassy

be2
be2

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 25/10/2018 19:30

    CytujSkomentuj

    Znam najlepiej pierwszą placówkę BE w Alejach Jerozolimskich, tuż koło Blue City. Ponieważ było to dobrych kilka lat temu to BE ze swoimi schodkami, drzewami, wagonikiem z kolejki linowej jako miejscem na spokojną rozmowę przez telefon czy rozmowę we dwoje stworzyło coś naprawdę wyjątkowego. Polecam jeśli ktoś nie zna, to naprawde coś innego. Da się kreatywnie popracować, ale i odpocząć. Nowej lokalizacji życzę wszystkiego najlepszego i wielu zadowolonych klientów, będę musiała się kiedyś wybrać na jakiś dzien otwarty :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.