kobieta10ikonanowe123
Ela Makos
21/03/2016

Kolory w łazience

Odważne kolory w łazience nie są już niczym rażącym. Zajmują one miejsce bieli, beżu czy ciemnego brązu, które do tej pory królowały w tym pomieszczeniu. Kto w końcu powiedział, że łazienka nie może być zielona czy czerwona?

Zdecydowane kolory w tym wypadku nie mogą być dziełem przypadku. Jeżeli chcemy mieć barwne meble to ograniczmy nieco fantazję w kwestii dodatków. Czerwone meble dobrze zgrają się z białymi lub beżowymi dodatkami. Podobnie możemy je dobrać, gdy zdecydujemy się na różowe czy intensywnie zielone meble. Wszystko dlatego, że kolorowe meble stanowią same w sobie wystarczającą ozdobę. Rozjaśniają wnętrze i nadają mu niepowtarzalnego wyglądu. Nieodpowiednio dobrane dodatki zamiast to podkreślić, tylko zepsują cały efekt.

Co mogą nam dać ekstrawaganckie dodatki? Ekstrawaganckie, a wiec mające intensywne kolory, dodatki mogą nadać całości jarmarcznego wyrazu, którego lepiej unikać. Przeładowanie zbyt jaskrawych kolorów nie będzie wyglądało dobrze, a ponadto nie będzie w żaden sposób służyło wypoczynkowi podczas kąpieli.

Trzeba jednak tak wszystko wyważyć, by nie przesadzić z kolorami, a równocześnie odpowiednio je zróżnicować. Warto tutaj znaleźć zestawienia, które będą w sam raz, jak wspomniane połączenie czerwieni z bielą. Dodatki mają podkreślić ładny wygląd łazienki i być jej ozdobą, jeśli więc wybierzesz takie, które będą zlewały się z kolorem mebli również nie uzyskasz oczekiwanego efektu.

Nie można zapomnieć o jeszcze jednej kwestii. Jak w każdej łazience, lepiej nie przesadzać z ilością dodatków. Pomieszczenie będzie wtedy wyglądało na chaotyczne i zagracone, co spowoduje, że zamiast wyglądać pięknie, będzie ono przypominało stragan na bazarze.

Źródło: www.prasoweinfo.pl

kobieta10ikonanowe123
kobieta10ikonanowe123

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.