łazienka-600
magda
18/12/2019

Łazienka w kontakcie z naturą

To może być hit wnętrzarski 2020 roku – połączenie natury z miejską dżunglą. Osiągnąć je pomogą produkty w niezliczonych odcieniach zieleni. Klasycznie zielone wanny czy umywalki w delikatnym kolorze mięty sprawią, że w łazience spotkamy się z naturą twarzą w twarz. Dla tych, którzy relaks na zewnątrz chętnie łącza z leśną scenerią, sprawdzą się także meble wykonane z drewna. Zapraszamy do najmodniejszej łazienki 2020 roku – zielonej oazy wellnes i naturalnego komfortu.

Znalezienie idealnego miejsca do życia  – w tym mieszkania – stawia nam współcześnie wiele wyzwań. Cały czas maleje liczba dostępnych miejsc, a otwarte przestrzenie stają się ekskluzywną rzadkością. Dystans między ludźmi się skraca, zwłaszcza w miastach. To sprawia, że zwiększa się potrzeba bliższego kontaktu z naturą, nawet wyrażoną oryginalną aranżacją wnętrza.

Do tego zadania najlepiej sprawdzi się łazienka, gdzie połączenie wody, zieleni i drewnianych elementów perfekcyjnie nawiąże do dzikości przyrody, odcinając nas choćby na chwilę od zgiełku i oferując relaks. Dzięki kolekcjom wanien i umywalek dostępnych w szerokiej gamie zieleni oraz drewnianym meblom, jest sposób na wprowadzenie odrobiny natury do miejskiego wnętrza. Zamień swoją łazienkę w oazę natury, doskonale wpasowując się w najmodniejszy trend 2020 roku.

Pięćdziesiąt odcieni zieleni

Zieleń, która nieodłącznie kojarzy się z naturą. Dlatego doskonale nadaje się do różnych aranżacji, a jej liczne odcienie pozwalają stworzyć niemalże dowolny efekt wizualny. Bez względu na to, czy postawimy na głęboką jodłową zieleń, bujną barwę mchu czy kojący kolor delikatnej mięty: paleta odcieni zachwyci karuzelą możliwości.

Wprowadzenie zieleni do łazienki poprzez ceramikę doskonale komponuje się z naturalnymi kolorami na ścianach i podłogach, niezależnie, czy mówimy o piaskowych, kamiennych lub drewnopodobnych fakturach. Zielone akcenty w wystroju można doprawić cieniolubnymi kwiatami, a jeśli łazienka nie ma okna bez skrępowania można postawić na kwiat sztuczny. Klimat, jaki wprowadzi do naszego wnętrza, zagwarantuje nam relaksującą i kojącą zmysły kąpiel. W osiągnięciu idealnej przyjemności w naturalnej scenerii pomogą olejki zapachowe, które przeniosą nasze myśli nad rwące górskiej rzeki, nieopodal malowniczych łąk.

Welcome to the jungle!

Naturę przybliżą nie tylko kolory zastosowane w aranżacji łazienki, ale także wykorzystane materiały. Najlepszym rozwiązaniem są meble wykonane z drewna. W 2020 roku uczyńmy je głównymi bohaterami naszej wnętrzarskiej opowieści. Naszą historię napiszemy z pomocą szerokiej oferty mebli z tego właśnie materiału. Jednak aby nasza łazienka osiągnęła pełen efekt bliskości z przyrodą, same produkty nie wystarczą. Warto je uzupełnić o odważne w wyglądzie tapety imitujące wygląd dżungli lub egzotyczne rośliny domowe, które wyzwolą w łazience element dzikości.

Źródło:  Konkret PR. Zdjęcia: Villeroy & Bosch

łazienka-600
łazienka-600

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.