123nowepraca9
Ela Makos
25/02/2016

Mała zmiana – wielki efekt

Czasami nie potrzeba zbyt wiele żeby odświeżyć nasze wnętrze, wystarczy zmiana kilku drobiazgów i gotowe! Jak jednak sprawić, aby łazienka wyglądała zupełnie inaczej?

Nasze zmiany warto zacząć na przykład od ręczników. Poza tym, że od czasu do czasu i tak dobrze jest je wymienić to właśnie one powinny stanowić bazę aranżacji. Jak zostało wspomniane po jakimś okresie czasu tracą one swój kolor, szarzeją i nie wyglądają zbyt zachęcająco. Ich wymiana, skoro i tak jest niezbędna, powinna zainicjować wszystkie zmiany, które potem nastąpią. Warto postawić na ręczniki dobrej jakości, najlepiej również zakupić je w komplecie. Dzięki temu będą tworzyły harmonijną całość i nie tylko będą służyły do osuszenia ciała po kąpieli, ale również będą doskonałym elementem dekoracji.

Podczas zmian warto postawić na dodatki. Dodatek numer jeden – koszyk na kosmetyki! Nie dość, że stanowi on ciekawy gadżet to pozwala także zapanować nad wszystkimi rzeczami, które rozmieszczone są po całej łazience. Najbardziej popularne są te wiklinowe, wyłożone materiałem. Prostym sposobem na zmianę wyglądu łazienki jest również wymiana świec. Stare można zapalić podczas kąpieli, a nowe poukładać na szafkach, aby czekały na swoją kolej.

Zmienić można także lustro i to wcale nie poprzez wyniesienie go i kupienie nowego, a przez naklejki, które znajdą się na jego tafli. Warto wybrać takie, które nie będą zbyt duże i nie utrudnią codziennego makijażu. Dodatkiem, który będzie wspaniale się prezentował, jest również ozdobne, ładnie zapakowane mydło. Można je postawić na szafce, a kiedy już się znudzi – zużyć i kupić kolejne, które będzie bardziej pasowało do nowej aranżacji.

Chcesz czegoś więcej? Zawsze można… przemalować meble. Meble to spora inwestycja, jednak puszka farby pozwoli nam je całkowicie odmienić bez zbyt wielkich nakładów finansowych. Wystarczy odrobina chęci i dobry pomysł, a zarówno meble, jak i cała łazienka, będą wyglądały kompletnie inaczej.

Jeszcze nie jest wystarczająco dobrze? Warto zatem rozejrzeć się za farbą do malowania płytek. To jeden z tych sposobów, który pozwoli na diametralną zmianę przy stosunkowo niewielkich kosztach.

Źródło: www.prasoweinfo.pl

123nowepraca9
123nowepraca9

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.