ikona1234dom_kawa
Karol Pisarski
07/09/2016

Potrzebna nam sofa nowoczesna!

Komfort może mieć wiele imion. Dbają o to producenci mebli, którzy znajdują coraz nowsze sposoby na to, aby dogodzić swoim klientom. Z przyjemnością zmieniają oni fasony i funkcje sof, na których możemy wypocząć po męczącym dniu

Nowoczesne sofy to nie tylko takie, które zachwycają i przyciągają swoim niecodziennym kształtem. To także te mające wiele udogodnień, o których być może wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Funkcjonalność takich mebli zwiększa m.in. zautomatyzowana konstrukcja, wbudowane multimedia czy łatwoczyszcząca tkanina tapicerska.

Jaka jest nowoczesna sofa? To już coraz częściej mebel modułowy, który możemy sami zaprojektować. Dobieramy przy tym elementy, które są dla nas najbardziej interesujące i dostosowane do naszych potrzeb. Układ modułów możemy też w dowolnej chwili zmienić. W ten sposób zyskujemy dodatkowe możliwości aranżacyjne. Coraz częściej stosowanym udogodnieniem są także regulowane zagłówki i wysuwane podnóżki. Dzięki nim możemy dopasować kształt mebla do dowolnej pozycji siedzenia. Już taka sofa oferuje nam znacznie więcej niż klasyczne meble wypoczynkowe. Tymczasem różnych udogodnień cały czas przybywa.

Takie sofy zawierają np. praktyczne schowki i kieszenie na książki, gazety i różne drobiazgi, a także wbudowane lampki czy indukcyjne ładowarki do smartfonów. Niejednokrotnie sposób korzystania z tych dodatkowych funkcji jest w pełni zautomatyzowany. Używając pilota możemy np. regulować ułożenie zagłówków, włączyć podświetlenie, a także uruchomić wbudowany zestaw audio. Wszystko to dzięki nowoczesnym technologiom.

Aby cieszyć się naszymi meblami znacznie dłużej i nie przejmować się ewentualnymi plamami warto znaleźć sofy zrobione z materiałów o właściwościach hydrofobowych lub łatwoczyszczących. W tego rodzaju produktach plamy schodzą bardzo szybko i najczęściej nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych środków chemicznych.

Źródło: 4public

ikona1234dom_kawa
ikona1234dom_kawa

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.