ikona1234kobieta5
Ela Makos
25/03/2016

Typowo kobieca łazienka

Idealna łazienka to taka, w której można się zrelaksować. To jednak nie wszystko! Idealną łazienkę z chęcią pokazuje się także znajomym. Czym może się jednak charakteryzować typowo kobieca łazienka?

Zacznijmy od tego, co z pewnością stanowi nieodłączny atrybut kobiecej łazienki. Mowa tu oczywiście o lustrze. W końcu bez niego nie istniałby idealny makijaż czy dobrze ułożone włosy. Przydaje się też, by zwyczajnie zerknąć czy z wyglądem na pewno wszystko w porządku. Odpowiednie lustro to więc takie, które będzie duże. Sprawi, że nie tylko nam będzie wygodniej, ale zyska na tym cała łazienka, gdyż lustro optycznie ją powiększy.

Jeżeli chodzi o kolory to najwyższy czas, aby panie postawiły na te nieco bardziej intensywne barwy. Biele i beże to już zdecydowanie przeszłość. Warto zatem zmienić swój kierunek patrzenia i postawić na zieleń czy czerwień. Ciekawą propozycją są też meble, które mają nieoczywisty design.

Do kobiecej łazienki świetnie pasują także świece. Będą one pięknym elementem wystroju, a dodatkowo przydadzą się jako subtelne oświetlenie pomieszczenia podczas kąpieli. Dobrym wyborem będą świece zapachowe – dzięki nim w łazience będzie roznosił się piękny zapach.

Panie potrafią mieć w łazience ogromne ilości kosmetyków. Dobrze jest zatem znaleźć dla nich odpowiednie miejsce. Można na przykład pogrupować je i umieścić w ładnych koszykach, które same w sobie będą ciekawym dodatkiem. Koszyczki warto dobrać kolorystycznie tak, aby pasowały do reszty dodatków. Zyskasz tym samym w swoim wnętrzu pewien ład i harmonię.

Na podłodze przydałby się natomiast niewielki, miękki dywan. Powinien on również zgrywać się z resztą wnętrza. Oprócz walorów estetycznych będzie miał również walory praktyczne. Pomyśl tylko, jak miło będzie po kąpieli stanąć nie na zimnych płytkach, a na takim właśnie dywaniku.

Źródło: www.prasoweinfo.pl

ikona1234kobieta5
ikona1234kobieta5

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.