Barelly_ikona_Teczka-Grand-Black.833
Fot. BarellyBags
Julia Nieznalska
25/04/2014

BarellyBags: klasa, jakość i pasja

Najpiękniejsze jest to co naturalne, co żyje własnym życiem, oddycha. Co w połączeniu kilkoma prostymi elementami będzie dawało pożądany efekt – będzie nieodłącznym elementem naszego życia. Torba skórzana ma być nie tylko praktyczna i poręczna, ale także nas reprezentować i odzwierciedlać co nam w duszy gra

Kierując się tą filozofią stworzyliśmy Firmę BarellyBags. Spod naszych igieł wychodzą produkty najwyższej jakości, tętniące życiem. Należą do nich eleganckie teczki skórzane, torby skórzane młodzieżowe, torebki damskie, aktówki i wiele innych produktów.

Jakość za rozsądną cenę
Torby BarellyBags są tworzone z naturalnych wysokogatunkowych skór, każdy element jest odręcznie krojony, a to wszystko w połączeniu z prostymi dodatkami kaletniczymi daje efekt piękna i elegancji.  - Każdy produkt, który widzicie Państwo na zdjęciach został przez nas wykonany z ogromną precyzją i sercem. Podobnie jak każda zamówiona przez Państwa teczka skórzana jest traktowana jako indywidualne zamówienie i szyta od podstaw – podkreśla Monika Bareła, marketing manager w firmie BarellyBags. - O wysokiej jakości i trwałości naszych produktów świadczą setki zadowolonych klientów, powracających by uszczęśliwić i obdarować także swoich przyjaciół czymś szczególnym z naszej kolekcji toreb skórzanych i torebek skórzanych – dodaje.
Dobry produkt wymaga pielęgnacji
Jesteśmy miłośnikami i pasjonatami skóry i tego co można z niej zrobić. Produkty, które tworzymy są oryginalne i trwałe. Używamy skór naturalnych, bydlęcych licowych, Buffalo. Zwykle są to skóry matowe, są grube i sztywne. Kupując u nas produkt klient ma gwarancję atrakcyjnej ceny oraz świetnej jakości. W ciągu dwóch lat torbę można oddać do naprawy na prawach gwarancji. Po tym okresie można skorzystać z naszych usług pogwarancyjnych. Każdy posiadacz dobrej jakości skórzanej torby, aktówki lub innego wyrobu powinien pamiętać, że wymaga ona regularnej pielęgnacji i impregnacji. Niewiele osób wie też, że skórę, po wielu latach użytkowania można odrestaurować! Taka usługa jest oczywiście dostępna w BarellyBags. Poddajemy torby renowacji na specjalnych maszynach polerskich, dzięki czemu klient otrzymuję torbę „jak nową”, nawet po wielu latach użytkowania.

Na indywidualne zamówienie
Realizujemy wiele zamówień indywidualnych, wprowadzamy modyfikacje na życzenie klienta. Realizujemy indywidualne zlecenia dla firm.

Dbamy o to aby nasza stylistyka była oryginalna, nietypowa, dlatego produkty od BarellyBags wyróżniają się na tle innych klasycznych neseserów „z klamerką”. Między innymi, dzięki takiemu podejściu zdobyliśmy zaufanie klientów, którzy wracają do nas po nowe modelu lub poddają renowacji produkty, kupione u nas wcześniej. Kupującym podoba się, że mogą mieć ciekawą, praktyczną „towarzyszkę” dnia w pracy czy podróży. Tak też traktujemy nasze wyroby – jako nieodłącznych towarzyszy naszych klientów dlatego mają być niezawodne i najwyższej jakości.  Produkty od BarellyBags można nabyć oczywiście w naszym sklepie, a także wielu sklepach internetowych. Naszą galanterię wysyłamy również w rozmaite zakątki świata, tj. Japonia, Australia, Kanada, Stany, Europa zachodnia, Izrael, Europa Wschodnia, a nawet Afryka.

Źródło: BarellyBags

Drodzy Czytelnicy!

Już niebawem zaprosimy Was do konkursu, w którym do wygrania będą dwie torby od marki BarellyBags. Śledźcie uważnie stronę EksMagazynu!

Barelly_ikona_Teczka-Grand-Black.833
Barelly_ikona_Teczka-Grand-Black.833

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.