bcikona
Redakcja
12/08/2012

Blood Or Not?

Bloody Caroline jest niebanalną postacią rysunkową dla dorosłych. W każdym wcieleniu zmaga się ona z codziennością- problemami społecznymi, finansowymi, sercowymi, politycznymi

Grafiki są komentarzem sprawy, którą dotyka. Czasem jest to bezpośrednie i bezwzględne wskazanie problemu, kiedy indziej sarkastyczne.

Bloody Caroline to jedna z wielu form ukazania w sposób graficzny wybranych cech ludzkiego charakteru, pragnień, zła i dobra, jakie w sobie mamy. Jest to metafora naszych najskrytszych emocji, myśli. Autorka przedstawia te stany na różne sposoby- nostalgiczne, a często także z dużą dozą „czarnego” humoru.

Czarno- biała postać Bloody Caroline przedstawiona jako uproszczona postać rysunkowa, jest traktowana jako symbol. Jej prostota i kolorystyka jest tłem dla opowieści, którą chce przekazać. Postać Bloody Caroline jest pozbawiona wyrazu twarzy, co nadaje jej tajemniczości, a ostatecznie sprawia, że każdy Odbiorca odczytuje te emocje inaczej, przekładając je na swoje niepowtarzalne doświadczenia życiowe.

W sklepie znaleźć można grafiki na płótnie, jednak wkrótce pojawią się w sklepie nowe produkty- pocztówki, plakaty i kalendarze, z Bloody Caroline w roli głównej. Obecnie trwają prace nad projektem „AntyBohater”, będącym pastiszem postaci filmowych, który zadebiutuje w czasie trwania MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Zapraszamy na stronę: http://bloody-caroline.com/

Bloody Caroline jest również na facebook: http://www.facebook.com/bloodycaroline

bcikona
bcikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.