dermed-1
Ela Prochowicz
13/05/2015

CENTRUM DER-MED: dla Ciebie zatrzymamy czas

Od 1999 roku konsekwentnie realizujemy swoją misję – odkrywamy i kreujemy piękno. Troszczymy się o Twoje zdrowie, spełniamy marzenia o pięknym wyglądzie. Od 15 lat pracujemy aby zatrzymać dla Ciebie czas.

CENTRUM DER-MED: znacznie więcej niż klinika urody
Ciesząc się statusem rozpoznawalnej i ugruntowanej marki medycznej, uważani jesteśmy za ekspertów od PIĘKNEGO WYGLĄDU. Corocznie nagradzani jesteśmy prestiżowymi tytułami i wyróżnieniami. W tym m.in.: tytuł Najlepszy Salon Kosmetyczny w Polsce „Super Salon 2012”, tytuł Najlepsze Day Spa (III miejsce) nagroda w ogólnopolskim konkursie SPA PRESTIGE AWARDS 2011, oraz wyróżnienia „SUPERSALON” i „SALON BEAUTY” – przyznawane najlepszym gabinetom kosmetycznym w kraju.

CENTRUM DER-MED: wyjątkowe na polskim rynku, unikalne w Małopolsce
Kompleksowa oferta najnowocześniejszych zabiegów z zakresu, m.in.: kosmetyki twarzy oraz ciała, laseroterapii, dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i urologii, przeszczepu włosów, liposukcji, zabiegów anti-aging, modelowania sylwetki, fryzjerstwa, czy wizażu i stylizacji wyróżnia Centrum DER-MED na polskim rynku. Klienci cenią nas za poczucie bezpieczeństwa, którym ich obdarzamy, oraz za najwyższą skuteczność zabiegów.

CENTRUM DER-MED: doświadczenie, wiedza i najwyższe standardy
W Centrum DER-MED. czekają na Ciebie starannie wykwalifikowani, doświadczeni fachowcy – lekarze, pielęgniarki, kosmetolodzy, kosmetyczki, fizjoterapeuci, masażyści, fryzjerzy i styliści. Nasz zespół tworzy ponad 30 specjalistów, których wiedza, osiągnięcia zawodowe i wzajemna współpraca dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług.

CENTRUM DER-MED: najnowsze technologie w służbie piękna
Nasi lekarze – zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti Aging – pracują tylko na  najnowocześniejszych urządzeniach, wykorzystując najlepsze preparaty medyczne. Od początku naszej działalności stawialiśmy na rozwój, wprowadzając na rynek przełomowe technologie. Już w 1999 r. jako pierwsi wprowadzaliśmy do Polski najskuteczniejszy system do depilacji laserowej Light Sheer.
Dziś przeprowadzamy zabiegi z użyciem szeregu nowatorskich urządzeń, m.in.: wszechstronnego lasera Sciton ProFractional™, używanego w ginekologii estetycznej lasera MonaLisa Touch™, precyzyjnego urządzenia CoolSculpting by ZELTIQ® i BODY JET® do modelowania sylwetki, systemu SAFER® do przeszczepu włosów, skutecznego dwufunkcyjnego lasera Quadrostar do zamykania naczynek i usuwania rumienia. Innowacyjnego lasera ACLEARA® – do leczenia trądziku. Wykonujemy lifting bez skalpela innowacyjnym urządzeniem TITAN® czy zabieg ENDERMOLOGIE® najnowocześniejszym aparatem Integral LPG®– to wszystko i wiele innych zabiegów znaleźć można w naszej ofercie.


Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z nami mogą się spełnić również i Twoje marzenia!

DER-MED, Kraków ul. Krzywa 8, tel 12 292 03 03, www.dermed.pl
DER-MED, Katowice al. Korfantego70, tel 32 201 02 65, www.dermed.pl

dermed-1
dermed-1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.