Comodo E Sano
Kalina Samek
08/05/2013

Comodo E Sano

Stylowe, eleganckie lub casualowe. Dobre buty są wizytówką każdego mężczyzny. Warto poszukać odpowiednich na każdą okazję, by zaprezentować się z jak najlepszej strony. Polecamy markę Comodo E Sano

Firma została założona w 1977 roku przez Leona Wojnowskiego pochodzącego z rodziny o tradycjach szewskich. W ciągu następnych lat, pan Leon doskonalił swoje umiejętności. Dzięki temu, jako producent obuwia, firma Comodo E Sano posiada ogromne doświadczenie.

W 2003 roku nastąpił istotny zwrot w historii firmy – pojawiły się pierwsze wzory butów wizytowych przeznaczone dla nowoczesnego mężczyzny sygnowane marką Comodo E Sano. Kolejne lata potwierdziły słuszność dokonanej zmiany. Charakterystyczny styl obuwia, które nawiązuje do włoskiej stylistyki, sprawia, że z każdym dniem buty Comodo E Sano stają coraz bardziej rozpoznawalne, a Comodo E Sano jako producent obuwia i jako marka rośnie w siłę.

Producent obuwia Comodo E Sano jest doskonałym przykładem prężnie rozwijającej się firmy i flagowej marki. Niewątpliwie stanowi o tym fakt, że w 2007 roku nastąpiło przeniesienie do nowego zakładu. Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszyn to niepodważalne atuty, które stanowią o sukcesie. Szybko zmieniające się trendy obuwnicze oraz pojawiające się nowe technologie wymagają ciągłego doskonalenia umiejętności. Produkcja obuwia w wykonaniu Comodo E Sano, jak zapewniają właściciele marki, przypomina doskonale naoliwiony mechanizm, gdzie, każdy element jest ważny. Wszystko to oraz dążenie do perfekcji i wysokie standardy są motorem napędowym Comodo E Sano.

Kowbojki, kozaki, glany, buty trekkingowe, sportowe, sznurowane, wsuwane. W ofercie sklepu internetowego znaleźć można dziesiątki modeli butów – od wizytowych przez casualowe, praktyczne i wygodne buty na co dzień, a także okazyjne, sezonowe szaleństwa, jak na przykład propozycje na karnawał.

www.comodoesano.com.pl

Comodo E Sano
Comodo E Sano

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.