Fot. Michał Łepecki
Julia Nieznalska
18/05/2016

Dni FIT&Beauty po raz drugi

W dniach 14-15 maja 2016 r. w ICE Kraków Congress Centre odbyła się 2. edycja „Dni FIT&Beauty. Przyciągnęła blisko 100 wystawców z całej Polski oraz ponad 15 tys. odwiedzających!

Tegoroczne targi odwiedzili w charakterze gości specjalnych:
- Kasia Dziurska
- Akop Szostak i Sylwia Szostak
- Fit Lovers (Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz)
- Natalia Gacka
- Daniel Majewskie (Majewski Trenuje)
- Warszawski Koks
- Anna Dziedzic (FIT Mom)
- Ola Żelazo
- Adrianna Palka
- Aleksandra Rożnowska (Sportsmama)
- Agnieszka Czerwińska
- Monika Borowiec-Jucha
- Artur Przybysz (Fat Fight)
- Paweł Głuchowski
- Marta Makles

Dyrektorem Strefy FIT podczas „Dni Fit & Beauty” był Jacek Bilczyński, promotor zdrowego stylu życia, dietetyk, trener personalny, gwiazda telewizji, autor bestsellerowych poradników „FIT jest sexy”, „FIT od Kuchni”, „FIT w praktyce”, redaktor naczelny „FIT Magazynu”.
- Bardzo cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób interesuje się tym, jak dbać o swoje zdrowie i ciało. Od kilku lat staram się pokazać, że FIT to styl życia. Fakt, że „Dni FIT&Beauty” odbyły się już po raz drugi świadczy o tym, że jesteśmy spragnieni wiedzy na temat aktywności i zdrowej diety, ale także, że ciekawią nas nowinki – komentuje Jacek Bilczyński.

Dyrektorem Strefy Beauty była Aneta Zadroga. Redaktor naczelna EksMagazynu – jedynego drukowanego damskiego Playboy’a w Europie, wydawca internetowych mediów lifestyle’owych, autorka powieści dla kobiet. Przez ponad dziesięć lat dziennikarka i publicystka „Gazety Wyborczej”, wcześniej związana z radiem TOK FM. – „Dni FIT&Beauty” cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Wyraźnie widać, że w Polsce Południowej brakowało takiej inicjatywy. Z radością powitaliśmy ponad 15 tys. odwiedzających – podkreśla Aneta Zadroga, dyrektor Strefy Beauty, pomysłodawczyni targów.

Mecenasem Targów byli: ProFi Fitness School, która od 13 lat z powodzeniem kształci instruktorów fitness i trenerów personalnych oraz spełnia wysokie normy Międzynarodowych Akredytacji (REPs), a także firma Komplet Polska, producent Chleba ProBody i Pieczywa Chia, stworzonych z myślą o osobach aktywnych, preferujących zdrowy styl życia.

Organizatorzy i tym razem nie zapomnieli o akcencie charytatywnym. – Podobnie jak przed rokiem ważny był dla nas CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu. Dlatego zamiast czerpać zyski z biletów na targi postanowiliśmy, że wstęp na dwudniowe wydarzenie będzie bezpłatny. Uczestnicy i wystawcy mogli przekazać dowolną kwotę, którą przeznaczyliby na wstęp na wydarzenia na rzecz KTOZ – Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – podkreśla Jacek Bilczyński, Dyrektor Strefy FIT.
Na targach gościło także Światowe Archiwum Uśmiechu, które od 2001 roku organizuje różne wystawy Polskich i Światowych Uśmiechów (m.in. „Uśmiechnięta Polska”, „UŚMIECH LEKIEM NA ZŁO”) oraz Warsztaty z Uśmiechem w szpitalach dziecięcych. Swoją działalność odwiedzającym zaprezentują także Fundacja „Trenuję Pomagam”, a także Stowarzyszenia Manko.

Fot. Michał Łepecki
Fot. Michał Łepecki

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.