db7studio
Redakcja
31/10/2011

Dobry film wideo to sztuka

Są profesjonalistami, znają się na swojej pracy, wiedzą, kiedy wypada się w kamerze dobrze, dlatego potrafią zrobić świetny film z każdej okazji – załoga db7studio z Krakowa to jedna z najlepszych firm zajmujących się filmowaniem w mieście

- Zajmujemy się usługami: wideofilmowaniem oraz fotografią imprez okolicznościowych takich jak wesela, śluby, studniówki oraz komunie. db7studio to kamerzysta i fotograf na Państwa imprezę. Nasz świat to film, który odbiega od przyjętych „standardów”. Nasz świat to miejsce, w którym Wy Drodzy Państwo, jesteście głównymi bohaterami, w którym to właśnie te wspaniałe, ważne i piękne chwile towarzyszące Wam w tych wyjątkowych dniach trwają wiecznie i tętnią życiem – podkreślają pracownicy db7studo z Krakowa. – Zajmujemy się filmowaniem od kilku lat. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz umiejętności, które pozwalają wykonywać nam usługi, z których mamy nadzieję będziecie Państwo zadowoleni, tak jak dotychczasowi klienci – dodają.

Specjaliści z db7studio klientom proponują filmy w standardowej rozdzielczości SD (Format 16:9) w opcji jedno- lub dwukamerowej, lub film w rozdzielczości FULL HD.

Profesjonalni, podchodzący do każdego zadania z powagą i dbający o każdy szczegół realizowanego materiału! EksMagazyn poleca!

Kontakt:

db7studio

www.db7studio.pl

Zygmunt Irzyk

Lipnik 9 gm. Wisniowa

tel. 502-193-548

e-mail: z.irzyk@op.pl

db7studio
db7studio

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.