faktory_ikonawpisu
Ela Prochowicz
17/12/2013

Factory Kraków: nie tylko zakupy

Factory Kraków to prężnie rozwijające się miejsce nie tylko zakupów, ale również spotkań, zabawy i pracy. Do użytku wszystkich odwiedzających centrum oddane zostają nowe przestrzenie – pokój coworking, Kinderplaneta oraz nowa Galeria Marki

Z myślą o zapracowanych
Factory Kraków stworzyło dla  swoich klientów  bezpłatną  przestrzeń do  pracy. W lokalu coworking udostępnione zostały 24 stanowiska pracy – fotele przy biurkach i wygodne sofy. Pomieszczenie zostało zaprojektowane tak, by umożliwić podpięcie do prądu np. laptopa. W pokoju coworkingowym, klienci mają dostęp do darmowego Wi-Fi.
Obecnie na całym świecie, w związku z nowymi formami pracy (freelancing, samozatrudnienie), powstaje coraz więcej przestrzeni „wspólnej pracy”, gdzie można wynająć biurko, skorzystać z Internetu, urządzeń biurowych i pracować niezależnie, aczkolwiek w towarzystwie innych samozatrudnionych. Coworking pozwala wymieniać się doświadczeniami i inspiracjami także tym, którzy na co dzień pracują w pojedynkę.
Factory tworząc strefę coworkingu dostosowuje swoją ofertę do potrzeb klientów i światowych trendów. W Krakowie jest kilka takich sal, jednak wszystkie są płatne. Koszt wynajmu miejsca przy biurku to ok. 300-500zł za miesiąc. Biurko lub salkę konferencyjną można też wynająć na godziny. Przestrzeń coworking w Factory jest natomiast udostępniona bezpłatnie. Można z niej korzystać bez ograniczeń codziennie, w godzinach otwarcia centrum.
– Biura coworkingowe to także istotne miejsce dla kobiet, które wychowują dzieci i pracują na zlecenia w swoich domach. Ich życie cechuje nieregularność, a rytm wynika z tego, na co mogą sobie pozwolić, chcąc łączyć obowiązki zawodowe z wychowaniem dzieci  – mówi Anna Kusior, koordynator ds. marketingu w Factory Kraków.

Strefa dla malucha
Zakupy z dzieckiem to nie lada wyzwanie – dzieci wymagają stałej uwagi i zwykle szybko się nudzą. Factory Kraków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzieci i ich rodziców. Idealnym miejscem, w którym maluchy mogą się rozerwać jest Kinderplaneta – bajkowa kraina zabaw i rozrywki dla najmłodszych, gdzie rodzic może zostawić dziecko, a sam udać się na spokojne zakupy.

Sztuka w przerwie między zakupami
Galeria Marki to wyjątkowe miejsce w centrum, stworzone pod wystawy młodych krakowskich artystów. Na ustawionych w sali manekinach prezentowane są ubrania zaprojektowane przez absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.
– Wystawy bardzo mocno wpisują się w charakter Galerii Marki, której głównym przesłaniem jest zachęcenie do manifestacji stylu. Wystawcy prac to osoby, mające jasno określony styl i umiejące się poprzez niego wyrazić w różnych rodzajach sztuki – tłumaczy Anna Kusior-Jabłońska.
Obecna ekspozycja, to już trzecia wystawa Krakowskiej Szkoły Artystycznej w Centrum Outlet Factory.

FUTURA: park handlowy i outlet – jedyne takie połączenie
Nowoczesne i wygodne dwupoziomowe centrum handlowe kusi klientów dostępnością i skupieniem w jednym miejscu najważniejszych sklepów i punktów usługowych. W parku handlowym klienci znajdą księgarnię Matras, drogerię Superpharm, perfumerię Douglas, sklepy obuwnicze CCC i Deichmann, delikatesy Alma, salon RTV EURO AGD i wiele punktów usługowych, które uzupełniają
tę ofertę.
Osobom mającym chwilę czasu Centrum Outlet Factory mieszczące się w Futurze proponuje coś więcej – prawie 90 sklepów odzieżowych oferujących przez cały rok produkty w cenach obniżonych do 70 proc. a w trakcie okresu wyprzedażowego nawet do 90 proc. Szeroki wybór marek odzieżowych sprawia, że każdy może odnaleźć tu swój styl.

Smart shopping
Warto również podkreślić, że Factory to esencja smart shoppingu, który w obecnej chwili staje się jednym z trendów na rynku modowym. Mądre i przemyślane zakupy, które same w sobie mogą być sporą przyjemnością, polegają właśnie na wyszukiwaniu okazji – w Factory radość jest podwójna, bo okazji jest wiele – nie tylko cenowych, ale też dostępności oryginalnych towarów.
– Nasi klienci stawiają na ponadczasowość i mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów uniwersalnych, jednak ci, którzy cenią nietuzinkowość również znajdą coś dla siebie. W ostatnim czasie outlety są coraz częściej cenione przez stylistów, blogerów i niezależnych twórców opinii modowych, którzy stawiają na unikalne kompozycje – dodaje Anna Kusior-Jabłońska.

Factory Kraków
Prof. A. Rożańskiego 32
32-085 – Modlniczkafaktory_ikonawpisu
faktory_ikonawpisu

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.