femmalium_ikona
Redakcja
09/05/2012

FEMMALIUM MED SPA

FEMMALIUM MED SPA to miejsce, gdzie medycyna wspomaga piękno, a nowoczesne technologie służą ludzkiemu ciału

To kompleksowe, profesjonalne, skuteczne i bezpieczne zabiegi w oparciu o sprzęt z certyfikatami medycznymi, wykwalifikowany personel i specjalnie wyselekcjonowane, ekskluzywne marki kosmetyczne. Femmalium łączy w sobie kameralną atmosferę, gdzie możesz delektować się magią chwili w specjalnie zaprojektowanym wnętrzu opartym o nowoczesny design najlepszych projektantów wzornictwa przemysłowego.

Zakres usług świadczonych w salonie Femmalium obejmuje szeroką gamę zabiegów. Botox, exilis, mikrodermabrazja, manicure, pedicure czy powiększanie ust – to tylko część naszej oferty. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dobrego fryzjera w Krakowie, jesteś zainteresowana zabiegami odchudzającymi lub kosmetycznymi – w Femmalium znajdziesz z pewnością to, czego szukasz.

Unikalną ofertą w Krakowie są w Femmalium zabiegi oparte na serii kosmetyków DOCTOR BABOR.

W ścisłej współpracy z dr Königiem, wiodącym specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej, producent kosmetyków BABOR, bazując na swych wieloletnich badaniach i doświadczeniach, opracował serię DOCTOR BABOR. To wyjątkowa linia produktów z pogranicza medycyny, łącząca najnowszą wiedzę z tej dziedziny ze zdobywanymi od dziesięcioleci: doświadczeniem w stosowaniu najskuteczniejszych składników, tworzeniu optymalnej bazy pielęgnacyjnej oraz innowacyjnych zabiegów. Rezultaty, jakie uzyskano, przekroczyły te dotychczas osiągane w kosmetyce!

DOCTOR BABOR to dwie koncepcje pielęgnacji:

*BIOGEN CELLULAR
Intensywna regeneracja skóry.

Intensywna pielęgnacja regenerująca z niepowtarzalnym BIOGEN(R)PLANT Extract. Zapewnia sensacyjne wyniki w pielęgnacji przed i po zabiegach chirurgii estetycznej.

*DERMA CELLULAR
Skuteczne, nieinwazyjne rozwiązanie zamiast operacji plastycznych.

Specjalistyczne produkty służące rozwiązywaniu specyficznych problemów skórnych. Kosmetyki przekonujące niespotykanym działaniem, porównywalnym z efektami osiąganymi w wyniku stosowania inwazyjnych metod poprawiania
urody.

Femmalium Med SPA
ul. Poznańska 8
Tel: 416-16-40 / 509-628-749
www.femmalium.pl / info@femmalium.pl
Znajdź nas również na Facebooku!

femmalium_ikona
femmalium_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.