Fit Akademia 2017 1
Michal Karas
25/07/2017

FIT AKADEMIA Jacka Bilczyńskiego 2017

Za nami już trzecia edycja FIT AKADEMII Jacka Bilczyńskiego – cyklów spotkań edukacyjnych, które odbywały się w całej Polsce. Tegoroczna edycja rozpoczęła się w pierwszy weekend marca 2017 roku w Krakowie, a zakończyła się 11 czerwca – w Rzeszowie

Podobnie jak przy poprzednich edycjach – Akademia przeznaczona była dla wszystkich tych, którzy interesują się zdrowym stylem życia. Cykl 2-dniowych szkoleń i seminariów był dedykowany m.in. trenerom, dietetykom, a także pasjonatom dbającym o żywienie i sylwetkę. Jacek Bilczyński, od ponad 5 lat najbardziej merytoryczny promotor zdrowego stylu życia w Polsce, edukator i specjalista w zakresie zdrowego żywienia i bezpiecznej aktywności fizycznej, spotkał się z tymi, którzy chcieli poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

Ubiegłoroczna – 2. edycja (2016 r.) odbyła się w dziewięciu miastach w Polsce i zgromadziła ponad 600 uczestników. Z 2-dniowymi warsztatami Jacek odwiedził wówczas: Warszawę, Kraków, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Wrocław, Katowice, Łódź i Gdynię.

W tegorocznej edycji było to aż 11 miast i blisko 1500 uczestników! Miasta, które odwiedził Jacek w edycji 2017 to: Kraków, Gdynia, Lublin, Poznań, Łódź, Warszawa, Szczecin, Katowice, Wrocław, Bydgoszcz i Rzeszów.

To porównanie może świadczyć tylko o jednym! Polacy chcą się szkolić, zdobywać wiedzę i coraz bardziej zwracają uwagę na to, aby żyć zdrowo!

Uczestnicy zdobyli ogromną dawkę informacji, zarówno w teorii jak i w praktyce. Szkolenia, zarówno w tym roku jak i przy poprzednich spotkaniach – cieszyły się świetnymi recenzjami od uczestników! To upewnia organizatorów w fakcie, że takie seminaria z ekspertami są bardzo pomocne i przede wszystkim dają dobre efekty.

W tym roku na uczestników czeka 10 godzin wykładów z zakresu zdrowego żywienia i aktywności, starałem się, by tematy z poprzednich edycji się nie powtarzały, poza tym, zarówno dieta jak i ćwiczenia wymagają ciągłego doskonalenia się, śledzenia światowych trendów i badań, mam więc nadzieję, że każdy, kto pojawi się na szkoleniu, będzie z niego zadowolony” – mówił Jacek Bilczyński.

W 3. edycji Partnerami Fit Akademii byli: firma Komplet – producent ProBody i Żytniaka, marka Garmin, probiotyki Sanprobi, marka sprzętu i akcesoriów treningowych HMS, marka Dafi, marka kosmetyków kolorowych Golden Rose Polska, marka suchych szamponów i produktów do stylizacji włosów Batiste suchy szampon, Dietetyk.pl oraz Tiqdiet.pl.

Partnerzy, którzy udostępnili miejsca na szkolenia 3 edycji w poszczególnych miastach to: Hotel City SM, Hotel Nadmorski, Lawendowy Dworek, Hotel NH Poznań, Campoverde, Fort Hotel, Technopark POMERANIA, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Hotel GEM, Hotel Zawisza, Hotel Rzeszów.

Akademii patronowali: Sukces jest Kobietą, FIT Magazyn, Dzień Mężczyzny, EksMagazyn, portal Wydarzysie.pl, Głos Seniora. Na ostatniej Fit Akademii w Rzeszowie partnerami byli dodatkowo Akademia Sportu Chikara Marek Żyłka i Piotr Ramot, a także PASSIO, którzy razem z Fit and Jump Rzeszów pokazali wspaniały występ dla uczestników.

Fit Akademia 2017 1
Fit Akademia 2017 1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.