Fitlab
Kalina Samek
17/06/2015

Fit Lab. Catering dietetyczny

Stworzony z pasji do dobrego jedzenia i zdrowego trybu życia. To filozofia stylu życia w trosce o samego siebie. Najważniejsze jej elementy opieramy przede wszystkim na odpowiednim odżywianiu obejmującym codziennie urozmaicony zestaw pełnowartościowych posiłków z wyselekcjonowanych, wysokiej jakości produktów.

Zaczęło się od pasji, która zrodziła profesjonalizm.

Dziś jesteśmy specjalistami w zakresie żywienia i sportu. Dzięki Fit Lab możemy zadbać o jakość życia, komfort i zadowolenie każdego klienta, tym samym połączyć pracę z pasją i propagować zdrowy styl życia.

Z nami zmiana nawyków żywieniowych staje się przyjemnością, lepszą alternatywą na co dzień, a słowo dieta przyjmuje inny wymiar. Zarażamy dobrymi nawykami, aktywnością fizyczną, edukujemy, doradzamy, dzięki czemu możesz świadomie żyć i poczuć się lepiej.

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich , ponieważ odżywianie stanowi kluczową rolę w życiu każdego człowieka. Opracowaliśmy nasze diety z myślą o osobach odchudzających się , pragnących zachować smukłą sylwetkę, aktywnych fizycznie, sportowcach, osobach z problemami zdrowotnymi jak również dla tych , którzy cenią sobie wysoką ja-kość zdrowego jedzenia.

Nasza oferta to przede wszystkim:

•    urozmaicone , zbilansowane menu oparte na sezonowości, zapewniające w diecie niezbędne marko i mikroelementy oraz witaminy.

•    codziennie świeżo przygotowywany zestaw posiłków metodą cook & chill, dla zapewnienia najwyższej jakości oraz doskonałych walorów smakowo-zapachowych.

•    posiłki dostarczane bezpośrednio pod adres podany przez klienta na terenie Krakowa jak również poza jego granice.

Nasze diety

Komponowane przez nas diety opieramy wyłącznie na zdrowych i świeżych produktach, przygotowywanych dla Was każdego dnia. Staramy się wykorzystywać sezonowe produkty, które w tym okresie wykazują swoje najlepsze wartości odżywcze.
Wyselekcjonowane produkty zestawione ze sobą w odpowiednich proporcjach do-starczają naszemu organizmowi  właściwe ilości białka, węglowodanów i tłuszczy każdego dnia.
Bardzo ważnym elementem, który bierzemy pod uwagę, są również wita-miny i składniki mineralne- niezbędne w każdej diecie.

W naszej ofercie znajdziecie diety:

-Fit
-Fit Light
-Fit Active
-Wege
-Bezglutenowa & Bezlaktozowa
-Detox
-Indywidualna

Mamy również ofertę dla firm.

Odwiedź naszą stronę aby dowiedzieć się więcej: www.fitlabcatering.pl

Napisz do nas, jeśli masz pytania: info@fitlabcatering.pl

Fitlab
Fitlab

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.