plakat-targi-dwa
Julia Nieznalska
08/05/2016

FIT Majówka w Krakowie

W dniach 14-15 maja 2016 r. w ICE Kraków Congress Centre odbędzie się święto zdrowia, aktywności i urody podczas „Dni FIT&Beauty. To już 2. edycja! Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji niż przed rokiem

„Dni FIT&Beauty” to pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Polsce skupiające miłośników zdrowia, aktywnego stylu życia, a także osoby zainteresowane nowościami z zakresu urody, mody i ciekawostek z nimi związanych.

W trakcie dwóch dni 14 i 15 maja (sobota i niedziela) 2016 roku w Krakowie w Centrum ICE – najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Polsce spotkają wystawcy z całego kraju, którzy zaprezentują odwiedzającym swoją ofertę. Podobnie jak przed rokiem wystawcy będą podzieleni pomiędzy dwie strefy: FIT (Poziom 0) oraz Beauty (Poziom 1).

Na Poziomie 2. znajdzie się Strefa Gwiazd.

Tegoroczne targi odwiedzą w charakterze gości specjalnych:
- Akop Szostak i Sylwia Szostak
- Fitlovers (Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz)
- Natalia Gacka
- Daniel Majewskie (Majewski trenuje)
- Warszawski Koks
- Anna Dziedzic (FIT Mom)
- Ola Żelazo
- Adrianna Palka
- Aleksandra Rożnowska (Sportsmama)
- Agnieszka Czerwińska
- Monika Borowiec-Jucha
- Artur Przybysz (Fat Fight)
- Paweł Głuchowski.

Dyrektorem Strefy FIT podczas „Dni Fit & Beauty” będzie Jacek Bilczyński, promotor zdrowego stylu życia, dietetyk, trener personalny, gwiazda telewizji, autor bestsellerowych poradników „FIT jest sexy”, „FIT od Kuchni”, „FIT w praktyce”, redaktor naczelny „FIT Magazynu”.

- Bardzo cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób interesuje się tym jak dbać o swoje zdrowie i ciało. Od kilku lat staram się pokazać, że FIT to styl życia. Fakt, że „Dni FIT&Beauty” odbędą się już po raz drugi świadczy o tym, że jesteśmy spragnieni wiedzy na temat aktywności i zdrowej diety, ale także, że ciekawią nas nowinki – komentuje Jacek Bilczyński.

Dyrektorem Strefy Beauty będzie Aneta Zadroga. Redaktor naczelna EksMagazynu – jedynego drukowanego damskiego Playboy’a w Europie, wydawca internetowych mediów lifestyle’owych, autorka powieści dla kobiet. Przez ponad dziesięć lat dziennikarka i publicystka „Gazety Wyborczej”, wcześniej związana z radiem TOK FM.

- „Dni FIT&Beauty” cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Wyraźnie widać, że w Polsce Południowej brakowało takiej inicjatywy. Z radością witamy kolejnych wystawców i gwiazdy – podkreśla Aneta Zadroga, dyrektor Strefy Beauty, pomysłodawczyni targów. – Do grona partnerów zapraszamy nie tylko firmy komercyjne, ale też organizacje, które zajmują się szeroko pojętym zdrowiem i aktywnością.

Podczas tegorocznej edycji będą miały miejsce jeszcze 2 imprezy wieczorne. W pierwszy i drugi dzień targowy. W Sali Audytoryjnej ICE Kraków Congress Centre odbędą się:
- WYBORY MISS FIT POLSKI 2016 (14 MAJA)
- WYBORY MISTERA FIT POLSKI 2016 (15 MAJA).

6 maja zakończyło się internetowe głosowanie, w wyniku, którego wyłoniono po 10 finalistów konkursów, którzy w walce o tytuły MISS I MISTERA FIT POLSKI 2016 staną w weekend 14-15 maja. Informacje o tym jak zdobyć wejściówki na finał zostaną podane na stronie organizatora targów www.dnifitandbeauty.pl.

Targi „Dni FIT&Beauty” to nie tylko miejsce, w którym przygodę ze zdrowym stylem życia zechcą rozpocząć amatorzy. Profesjonaliści, którzy zechcą poszerzać swoją wiedzę lub zechcą kształcić się profesjonalnie w kierunku aktywności fizycznej dowiedzą się jak to zrobić dzięki ProFi Fitness School. Od 13 lat z powodzeniem kształci instruktorów fitness i trenerów personalnych. Spełnia wysokie normy Międzynarodowych Akredytacji (REPs).
Wśród mecenasów wydarzenia znalazł się firma Komplet Polska, producent Chleba ProBody i Pieczywa Chia, stworzonych z myślą o osobach aktywnych, preferujących zdrowy styl życia.

Organizatorzy i tym razem nie zapomnieli o akcencie charytatywnym. – Podobnie jak przed rokiem ważny był dla nas CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu. Dlatego zamiast czerpać zyski z biletów na targi postanowiliśmy, że wstęp na dwudniowe wydarzenie będzie bezpłatny. Uczestnicy i wystawcy będą mogli przekazać dowolną kwotę, którą przeznaczyliby na wstęp na wydarzenia na rzecz KTOZ – Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – podkreśla Jacek Bilczyński, Dyrektor Strefy FIT.

Na targach będzie także gościć Światowe Archiwum Uśmiechu. Światowe Archiwum Uśmiechu od 2001 roku organizuje różne wystawy Polskich i Światowych Uśmiechów (m.in. „Uśmiechnięta Polska”, „UŚMIECH LEKIEM NA ZŁO”) oraz Warsztaty z Uśmiechem w szpitalach dziecięcych. Swoją działalność odwiedzającym zaprezentują także Fundacja „Trenuję Pomagam”, a także Stowarzyszenia Manko.

DATA: 14-15 MAJA 2016
GODZINY DLA ODWIEDZAJĄCYCH: 14.05: 11:00 – 20.00, 15.05: 10.00 – 19.00
MIEJSCE: ICE KRAKÓW CONGRESS CENTRE – najbardziej prestiżowa i widowiskowa lokalizacja wystawiennicza w Polsce Południowej.
INFO I AKTUALNOŚCI: www.dnifitandbeauty.pl.
WSTĘP: Darmowy! (Przy wejściu wolontariusze z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami będą zbierali datki na działalność organizacji).

plakat-targi-dwa
plakat-targi-dwa

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.