small005
Karol Pisarski
13/02/2019

FORMOWNIA: wszystko dla sylwetki

W Formowni każdy znajdzie coś dla siebie – treningi personalne, crossfit, trampoliny, tabata, rowery, zajęcia dla dzieci, kobiet w ciąży czy seniorów oraz program summer forma 2018.


small001

Szukasz wyjątkowego miejsca dla osób aktywnych w Łodzi lub okolicy? Formownia to najnowocześniejszy w Pabianicach klub fitness klasy Premium usytuowany przy ulicy Zamkowej 2 w kompleksie Hotelu Fabryka Wełny.

small002 small003 small004 small005

Dysponuje on powierzchnią 1.100 m kw. i utrzymany jest w wyjątkowym klimacie, gdzie nowoczesny styl wykończenia wnętrz doskonale łączy się z postindustrialnymi wnętrzami starej Pawelany.

Co w tym miejscu jest takiego wyjątkowego? Klub cechuje indywidualne podejście do klienta, profesjonalna obsługa i najlepszej jakości sprzęt. Uwzględniając potrzeby i cele klubowiczów jest miejscem, w którym propagowany jest zdrowy styl życia.

small014

SALA GŁÓWNA KLUBU PODZIELONA JEST NA CZTERY GŁÓWNE STREFY:

=> strefę cardio, której znajduje się sprzęt najnowszej generacji marki Life Fitness

=> strefę treningu cross, której głównym punktem jest cross cage przeznaczony specjalnie do tego rodzaju ćwiczeń. Dodatkowo strefa wyposażona jest w sprzęt, tj. kettlebells, battle ropes, power bagi, trxy, slam balle, piłki lekarskie, skrzynie plyometryczne oraz m. in. dwa ergometry wioślarskie firmy Concept2

=> strefę wolnych ciężarów, w której znajduje sprzęt oraz maszyny marki Life Fitness, przeznaczone głównie do treningu siłowego (maszyny siłowe, ławeczki, sztangi, hantle)

=> strefę treningu personalnego, gdzie osoby ceniące sobie odrobinę prywatności mogą przeprowadzić swój indywidualny trening, bądź skorzystać z pomocy trenera personalnego.

small013

W KLUBIE ZNAJDUJĄ SIĘ TAKŻE DWA STUDIA DO ZAJĘĆ GRUPOWYCH:

=> pierwsze z nich przeznaczone głownie do zajęć cyclingu. Wyposażone jest w 20 rowerów firmy Tomahawk oraz ekran wyświetlający prawdziwe trasy wyścigów oraz piękne widoki.

=> drugie studio poświęcone jest formom wzmacniającym i tanecznym, w którym odbywają się takie zajęcia jak step, tbc, body bar, fit ball, a także inne.

small006 small007 small008 small009

Integralną częścią klubu są dwa turniejowe korty do squash’a renomowanej firmy ASB, które są jedynymi tego typu kortami w województwie.

small011 small012

Przestronna recepcja i lobby pomogą zrelaksować się po ciężkim treningu, regenerując siły przekąskami z tutejszego FIT Baru. Ponadto każdy z klubowiczów ma możliwość skorzystania z sauny koedukacyjnej znajdującej się między szatniami.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalny profil FORMOWNI na FB!

small010

small005
small005

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 25/10/2018 19:46

    CytujSkomentuj

    Klub wygląda na naprawdę na wysokim poziomie, starannie dobrane detale pod kątem wystroju ale i co najważniejsze – sprzęt na siłowni zadbany i czysty. W takim miejscu aż miło zadbać o własną sylwetkę i ducha :) no i saunę mają. Uwielbiam saunę, bo to też chyba dobrze wpływa na ciało po treningu.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.