gawor3_ikona
Redakcja
24/01/2013

Gawor&Bergel – producent galanterii skórzanej

Efektowna a jednocześnie elegancka torebka to wizytówka każdej kobiety. Dobrze wiedzą o tym twórcy marki Gawor&Bergel, która w swoim asortymencie ma torebki, które charakteryzują się świetną jakością wykonania (unikatowa technika szycia i szwu), odpowiednim do modelu doborem skóry naturalnej a jednocześnie prostym i efektownym designem

- Każdy nowy wzór naszych wyrobów opracowywany jest pod nadzorem grupy projektantów. To jednocześnie specjaliści nowoczesnego wzornictwa i znawcy odpowiedniego doboru skór do tworzonego produktu. To pozwala nam konkurować na rynku z najlepszymi firmami w branży. Jakość i perfekcyjne wykonanie tworzą mieszankę, dzięki której każda kobieta, w zależności od potrzeb wybierze coś dla siebie – mówią Piotr Gawor i Grzegorz Bergel, twórcy marki, którzy zanim zdecydowali się wypuścić na rynek własną markę wieloletnie doświadczenie w branży kaletniczej, zdobywali pracując dla największych polskich brandów.

Gawor&Bergel proponuje kobietom torebki na każdą okazję. Większe modele idealnie sprawdzą się na co dzień, kiedy do torebki muszą zmieścić się niezbędne przez cały dzień akcesoria. Modele mieszczące A4 pomieszczą dokumenty, lunch, kosmetyczkę na nawet niewielkiego netbooka! Mniejsze gabarytowo torebki idealnie sprawdzą się jako akcesorium na zakupy czy wieczorne wyjście. Wszystkie torebki mogą być wykonane ze świetnej jakości włoskiej ekoskóry lub ze skóry naturalnej. Są funkcjonalne i praktyczne, a jednocześnie dyskretnie eleganckie. Projektujemy modele torebek pod indywidualne zamówienia.

www.gaworandbergel.pl

www.sklep.gaworandbergel.pl

biuro@gaworandbergel.pl

gawor3_ikona
gawor3_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Iza W. 28/01/2013 18:02

    CytujSkomentuj

    bardzo dobrze wykonane torebki, choć marka jeszcze nowa, warto spróbować, naprawdę polecam, dobra jakość skóry i ciekawe pomysły na design :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.