gingerSPA
Redakcja
16/03/2012

Ginger Mini SPA

Ginger Mini SPA to wyjątkowe miejsce w Krakowie, gdzie czas się zatrzymuje i spływa na nas magiczny spokój

W pobliżu Galerii Kazimierz, jednej z bardziej lubianych Galerii Krakowa, dokładnie na wprost wjazdu do niej, znajduje się wyjątkowo urokliwe miejsce – Gigner Spa. Czekamy na Państwa z szeroką gamą zabiegów zarówno dla Pań, jak i Panów.

Na wiosnę szczególnie polecamy:

*Makijaż permanentny TAFFY, wykonywany metodą piórkową. Daje efekt naturalnych brwi. Pozwala zaoszczędzić czas, a pieczołowicie dobrane barwniki zapewniają trwały i naturalny kolor! Coś dla Pań ceniących komfort!

* Zabieg z 30 proc. vit. C o zapachu cytrusowym. Ma działanie nawilżające, rozjaśniające i odmładzające. Dla każdego, kto pragnie odrobiny wytchnienia po ciężkim dniu, trochę oddechu i cytrynowego orzeźwienia!

*Mezoterapia mikroigłowa/mezoroller, czyli niekwestionowany hit kosmetologii! To zabieg silnie odmładzający i regenerujący skórę.
* I coś dla każdego: Masaż misami tybetańskimi, który gwarantuje pełen relaks, wzmocnienie organizmu, pozwala nam odnaleźć harmonię ciała i duszy, odprężyć się i przenieść na chwilę do krainy spokoju i wypoczynku. I dodatkowo – zabrać dobry nastrój ze sobą!

Do każdego zabiegu dodajemy gratis – dobre samopoczucie oraz tak bardzo potrzebny każdemu relaks! Zapraszamy do naszego Gigner Spa, zrobimy wszystko, żebyście poczuły się u nas, jak u siebie w domu!

Ginger MiniSpa
Ul. Gęsia 8, Kraków
tel. 12 346 45 35
gingerminispa@gmail.com
Więcej informacji na stronie:
www.gotoginger.com.pl

gingerSPA
gingerSPA

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.