z-lotu-ptaka
Ela Makos
03/04/2018

Hotel Afrodyta: Królestwo relaksu

Nieopodal Warszawy, w małej miejscowości Tartak Brzózki znajduje się prawdziwa oaza spokoju i relaksu. Otoczenie Hotelu Afrodyta****, a także bogate wyposażenie samego obiektu sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci ulegną klimatowi tego miejsca.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA to kraina, która leży zaledwie 35 km od Warszawy. Tyle jednak wystarczy, aby odciąć się od codziennego zabiegania, natłoku obowiązków i stresu, a zamiast tego zyskać prawdziwie błogi spokój. W otulinie Dąbrowy Radziejowskiej, nad zbiornikiem wodnym Hamernia czas zwalnia, a my mamy szansę na to, aby oddać się w ręce specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak zapewnić nam relaks na najwyższym poziomie.

Relaks w nieograniczonych ilościach

W tym miejscu na relaks poświęcono aż 700 m2. Nic zatem dziwnego, że każdy z gości będzie miał okazję odprężyć się w swoim własnym rytmie. Dwupoziomowy kompleks AQUA SPA to nie tylko 15 gabinetów, ale i stylowy basen, strefa saun, jacuzzi oraz mnóstwo zabiegów do wyboru.

Zabiegi dla każdego

Dzięki bogatej ofercie tego SPA możemy skorzystać m.in. ze specjalistycznych zabiegów Thalgo, zabiegów Ella Bache, zabiegów przy użyciu aparatury, hydroterapii, zabiegów borowinowych czy masaży relaksacyjnych i pielęgnacyjnych. Dostępne są również zabiegi rehabilitacyjne oraz rytuały, poprzez które możemy udać się w orientalną podróż, a także poczuć na sobie niezwykły aromat miodu i migdałów.

W tym SPA mile widziane są nie tylko panie, ale i panowie, dla których przygotowano specjalną pulę zabiegów.

Odpoczynek w wodzie

Strefa AQUA SPA to z kolei stylowy basen z biczami, gejzerem i przeciwprądem, jacuzzi wewnętrznym i zewnętrznym, strefą saun, gorących siedzisk Caldarium, natrysków wrażeń oraz mis Kneippa. Wszystko to do dyspozycji gości, którzy chcieliby nieco odetchnąć i się zrelaksować.

Odpoczynek w pakiecie

Jedni na relaks poświęcają cały dzień, inni z kolei chcieliby zyskać odprężenie w kilka lub kilkanaście godzin. Hotel Afrodyta Buisness & SPA myśli o wszystkich swoich gościach, stąd też pakiety, w ramach których można poddać się zabiegom idealnie do nas dopasowanym.

Wśród Pakietów DAY SPA znajdziemy m.in. te przygotowane specjalnie z myślą o matkach i córkach, a także o tych, którzy na co dzień prowadzą siedzący tryb życia, czy kobietach spodziewających się niebawem potomstwa. Pakiet dla par, zapracowanych pań, a może lubiących orientalne podróże? Wszystkie te pakiety czekają na osoby, które postanowią zagościć w Hotelu Afrodyta Business & SPA.

Więcej na: www.afrodytaspa.pl

z-lotu-ptaka
z-lotu-ptaka

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. mKamilaM 07/05/2018 16:21

    CytujSkomentuj

    Już nie mogę się doczekać kiedy ich odwiedzę :) Blisko Warszawy, a wydaje się jak inny świat. Mam nadzieję, że basen wygląda na co najmniej tak duży jak na zdjęciach ;)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.