155b21049cc4c3
Ela Makos
27/03/2018

Hotel City: Relaks po krakowsku

W mieście, w którym co godzinę rozbrzmiewa znany wszystkim hejnał, nad wszystkim króluje majestatyczny Wawel, a klimatyczne uliczki łączą się ze sobą i wprowadzają spacerowiczów w przyjemny klimat, jest pewien obiekt warty zauważenia. Zapraszamy do Hotelu City SM Business & SPA, a więc do miejsca z pięknymi wnętrzami, pysznym jedzeniem, odprężającym SPA i mnóstwem… zieleni.

Choć niemal cały Kraków ma w sobie coś niezwykłego i przyciągającego, to niektóre jego dzielnice wydają się być szczególnie wyjątkowe. Tak jest również z tą, w której usytuowany jest wspomniany obiekt. W bliskim sąsiedztwie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych, w otoczeniu zieleni – tam właśnie można znaleźć Hotel City.

Pokój idealny

Wybierając się tam, już na samym początku, trzeba dokonać wyboru i odpowiedzieć sobie na pytanie, który pokój będzie dla mnie najlepszy? Poza pokojami 1-, 2- czy 3-osobowymi dostępny jest również dwupoziomowy apartament, pokoje rodzinne typu studio czy też pokoje typu superior, w których Goście mogą rozkoszować się relaksującą kąpielą w wannie z hydromasażem.

Smacznego!

Po zadomowieniu się w ciekawie urządzonym pokoju i odpoczynku w wygodnym łóżku przychodzi czas na jedzenie. Na szczęście w restauracji czekają na Gości same smakołyki. To miejsce w Hotelu City słynie zarówno z dań kuchni staropolskiej jak i tej międzynarodowej. To też dobre miejsce na zorganizowanie wielu niezapomnianych, rodzinnych uroczystości.

Z restauracji do SPA

Po takiej uczcie przychodzi czas na odprężenie. Podczas gdy jedni zażywają uroków historycznego Krakowa, inni wolą spędzić leniwe godziny w hotelowym Leśnym SPA. Relaks od stóp do głów możliwy jest dzięki szerokiej ofercie SPA. Na Gości czekają bowiem masaże, rytuały, kąpiele, specjalne zabiegi pielęgnacyjne twarzy i całego ciała, a także seanse w kapsule SPA, saunach, łaźni parowej, jacuzzi czy czas spędzony w Swim SPA.

Na deser warto jeszcze zajrzeć do drink baru. Po tak relaksującym dniu, pyszny koktajl lub drink będzie idealnym dopełnieniem.

Co jeśli ten uroczy czas przyjdzie nam połączyć z pracą? Sale konferencyjne, wyposażenie oraz sprzęt audiowizualny czekają na tych, którzy chcieliby zorganizować tam szkolenie, spotkania czy konferencję.

Pośród zieleni, nieopodal krakowskich atrakcji, znaleźć można miejsce, w którym czas płynie wolniej, a każdy może liczyć na ogromną dawkę relaksu.

Więcej na: www.hotelcity.pl
Leśne SPA
Wirtualny spacer

155b21049cc4c3
155b21049cc4c3

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Zuzanna 28/03/2018 18:55

    CytujSkomentuj

    Kocham Kraków, a Leśne SPA poznałam dzięki waszej stronie. Muszę powiedzieć, że najpierw byłam sceptyczna, że to tak daleko od centrum, ale jednak nie. Przytulnie, spokojnie, cicho, obsługa, zwłaszcza w restauracji fanatstyczna! Wracam za każdym razem i polecam szczerze!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.