doslonce_ikona
Hotel "Dosłońce" ma doskonałą lokalizację - w pobliżu Krakowa, w historycznej miejscowości Racławice
Redakcja
24/05/2011

Hotel Dosłońce – CONFERENCE & SPA

Wyjątkowy obiekt, położony wśród wzgórz Wyżyny Miechowskiej, który przyciąga wyśmienitą kuchnią w autorskim wykonaniu Piotra Sabali. To idealne miejsce na rodzinne wypady z możliwością aktywnego spędzania czasu. Goście mają do dyspozycji: kort tenisowy, pole golfowe, basen, rowery, quady, a także plac zabaw i pokój zabaw z myślą o dzieciach

W hotelu są organizowane również niezapomniane przyjęcia weselne i spotkania okolicznościowe: komunie, chrzciny, jubileusze.

„Dosłońce” to także ponad 500 m2 powierzchni konferencyjnej, nowoczesne wyposażenie audiowizualne i atrakcyjna oferta imprez integracyjnych, czyli wyjątkowo sprzyjające warunki do organizowania spotkań biznesowych i wyjazdów firmowych.

W trosce o zapracowanych gości, hotel przygotował specjalną ofertę relaksacyjną, uwzględniającą: basen, trzy rodzaje sauny oraz zabiegi w jedenastu doskonale wyposażonych gabinetach Słonecznego SPA Janssen. Klienci mogą korzystać z pakietów pobytowych, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających wczasowiczów.

Aktualna oferta Hotelu „Dosłońce” znajduje się na: www.dosloncespa.pl

ADRES:
Hotel Dosłońce**** Conference & SPA
Dosłońce 56 (Dale),
32-222 Racławice, pow. Miechów

doslonce_ikona
doslonce_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.