manor spa 12
Kalina Samek
18/06/2018

Hotel Manor House SPA z tytułem najlepsze Health & Anti-aging SPA!

W XII edycji plebiscytu SPA Prestige Awards kompleks hotelowy Manor House SPA trzykrotnie stanął na podium.

Zdobył wyróżnienia w kategoriach Holistyczne SPA i Luksusowe SPA 5*, a w Health & Anti-aging SPA pokonał wszystkich konkurentów.

Tegoroczna edycja konkursu SPA Prestige Awards została rozstrzygnięta podczas uroczystej Gali, która odbyła się 13 czerwca br. w hotelu Westin w Warszawie. W tym jednym z najważniejszych spotkań branży wzięli udział przedstawiciele najlepszych polskich hoteli, celebryci i dziennikarze. Wieczór uatrakcyjniły pokazy mody, liczne niespodzianki dla uczestników oraz koncert Eweliny Lisowkiej. Nagrody w imieniu Manor House SPA odbierała Marcelina Wrona. Kompleks hotelowy Manor House SPA****Pałac Odrowążów***** zwyciężył w kategorii Health & Anti-aging SPA. Znalazł się także w najlepszej trójce w Polsce wśród Luksusowych SPA 5* oraz holistycznych SPA. Tytuł najlepszego holistycznego SPA zdobył już trzykrotnie w poprzednich edycjach konkursu SPA Prestige Awards.

„Te prestiżowe nagrody są dla nas bardzo istotne, ponieważ jest to nie tylko wybór ekspertów, ale także naszych Gości, którzy zdecydowali się zagłosować właśnie na Manor House SPA. Konkurencja na polskim rynku hoteli SPA jest ogromna, tym bardziej cieszy nas fakt, że jesteśmy doceniani za wyróżniającą się ofertę i jakość obsługi. Dziękujemy za każdy głos. – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House ® SPA i dodaje – „Zwycięstwo w kategorii Health & Anti-aging SPA jest dla nas szczególnie ważne. Od lat rozwijamy program odmładzający w ramach autorskiej Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia®. Bazujemy na naturalnych metodach wykorzystując prawdziwy cud ludzkiego organizmu – jego umiejętności do autoregeneracji. Sięgamy po oryginalne terapie, które pobudzają procesy samouzdrawiania na poziomie komórkowym, skutecznie oczyszczają, usprawniają przepływ energii w ciele i wzmacniają siły witalne. Ta nagroda jest ukoronowaniem naszych działań”.

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności, bowiem oddziaływanie energetyczne na jego terenie wynosi nawet 30 000 w skali Bovisa (neutralny poziom dla zdrowego organizmu wynosi ok. 6500 jednostek Bovisa). Jest to prawdziwa enklawa ciszy i spokoju, hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom. Wyróżnia go Biowitalne SPA z energetycznymi terapiami, bezchlorowy basen ożywiony metodami Grandera i dr. Keshego, seanse w płótnach w Łaźniach Rzymskich, kąpiele ofuro (również w wersji dla dwojga w wannach Duo Ofuro by Manor House), koncerty na gongi i misy tybetańskie, rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce ® SPA i piękny, zabytkowy park z niezwykłym Ogrodem Medytacji.

Wszystko to sprawia, że Manor House SPA był wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą. Tylko w ostatnim czasie otrzymał: znak jakości „V” za najwyższej jakości usługi zgodne ze stylem życia wegan, certyfikat jakości 2018 TripAvisor i rekomendację Forbes wiosna-lato 2018.

XII edycja SPA Prestige Awards składała się z dwóch etapów. Polegała na oddawaniu głosów na uczestników konkursu, a następnie po ogłoszeniu wyników cząstkowych, na głosowaniu publiczności i gości hoteli na trzy zwycięskie obiekty w każdej kategorii. Równocześnie we wszystkich hotelach przedstawiciele Jury przeprowadzili ekspercki audyt w celu potwierdzenia standardów jakości i wyposażenia, co zostało zweryfikowane znakami jakości „SPA Quality Standard”.

manor spa 12
manor spa 12

Komentarze Dodaj komentarz (4)

 1. Klaudia 18/06/2018 17:21

  CytujSkomentuj

  Manor spa to jedno z miejsc, które odkryłam dzięki EksMagazynowi. Wygrałam kiedyś bon na pobyt i byłam zachwycona jakością obsługi i samym hotelem! Wracałam już 2 razy i chyba nieprędko mi się znudzi, jedyny problem to taki, żeby znaleźć cały wolny weekend i oddać się w pełni wspaniałościom tego miejsca :D

 2. Dagmara 18/06/2018 19:14

  CytujSkomentuj

  Wygląda przepięknie i myślę, że nagroda w pełni zasłużona. Uwielbiam takie klimaty i wierzę, że nawet kilkudniowy reset może wiele pomóc w tym zaganianym świecie. A że taki pobyt kosztuje… no jakość kosztuje, coś za coś. W każdym razie – na pewno do odwiedzenia :) ))

 3. Calineczka 20/06/2018 07:01

  CytujSkomentuj

  Absolutnie cudowne i wyjątkowe miejsce – niestety znam jedynie z opowieści, ale planuję się wybrać, zwłaszcza dlatego, że jest to hotel dla dorosłych :) Uważam w ogóle taki rozdział za bardzo pożyteczny, bo nawet kochając dzieci najbardziej na świecie czasem chcesz mieć po prostu odrobinę spokoju.

 4. Dagmara 26/06/2018 16:04

  CytujSkomentuj

  Pewnie że tak. Każdemu wedle potrzeb. Jeśli ktoś ma dzieci to też chetniej wybierze hotel z brygadą łobuziaków niż miejsce gdzie dzieci nie ma żeby mogły szaleć do woli razem :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.