milomlyn_ikona
Ela Prochowicz
29/06/2014

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality Miłomłyn

Vitality znaczy witalność. Hotel Miłomłyn Zdrój jest esencją witalności, pogody ducha i zdrowia. Wyróżnia go filozofia vitality, czyli stylu życia, w którym na co dzień troszczymy się zarówno o własne zdrowie, jak i równowagę między potrzebami ciała i duszy

Dowodem na skuteczność są uśmiechnięci, przepełnieni dobrą energią i pełni sił witalnych (niezależnie od wieku) goście hotelowi. Spotykamy ich w Vital SPA, strefie Aqua Masuria, centrum medycznym, Restauracji Witalnej, strefie aktywności czy wreszcie w lesie sosnowym otaczającym kompleks.
Miłomłyn Zdrój to kameralny hotel SPA na Mazurach. W ostatnich latach stał się synonimem wczasów leczniczych, zabiegów rehabilitacyjnych i profilaktycznych na najwyższym poziomie, wykonywanych w przyjaznych warunkach, za rozsądne pieniądze. Jego specjalnością są wczasy odchudzające z owocowo-warzywną dietą oczyszczającą lub dietą niskokaloryczną, a także pakiety Vital SPA, turnusy rehabilitacyjne i kuracje lecznicze. Towarzyszą im starannie dobrane zestawy aktywności podtrzymujących witalność organizmu i poprawiających jego kondycję.
Centrum Medyczne Miłomłyn Zdrój jest nowoczesnym ośrodkiem leczniczym, wyposażonym w aparaturę diagnostyczno-leczniczą. Oferuje około 100 zabiegów i procedur zalecanych przez lekarzy i wykonywanych przez doświadczonych terapeutów.

Do wyboru:

Wczasy Odchudzające
·    Wczasy Dietetyczne
·    Aktywne wakacje
·    Weekendy Vital SPA
·    Witalne Kuracje Dla Przemęczonych
·    Vital Pakiety Zdrowo i Rodzinnie
·    Konferencje z Vital SPA
·    Wczasy Fitness
·    Kuracje dla serca
·    Kuracje przeciwbólowe
·    Witalna Kuracje dla przemęczonych
·    Kuracja Twój Kręgosłup-Twoje Zdrowie
·    Wczasy dla seniora
·    Vouchery i Zaproszenia na każdą okazję

Hotel Miłomłyn Zdrój*** – Medical SPA & Vitality
14-140 Miłomłyn, ul. Ostródzka 2b
tel.: +48 89 642 33 00+48 89 642 33 00
785 88 81 70785 88 81 70
faks: +48 89 642 33 25
e-mail: recepcja@milomlynzdroj.pl

www.milomlynzdroj.pl

milomlyn_ikona
milomlyn_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Olka 25/05/2014 11:18

    CytujSkomentuj

    bardzo sympatyczne miejsce, polecam, miłośnikom Mazur i nie tylko, las, jezioro blisko, cisza i spokój :) wymarzone wakacje :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.