Regent_ikona
RT Regent to hotel w Krakowie w kameralnym stylu boutique
Monika Mista
09/12/2011

Hotel RT Regent

Kameralny hotel w historycznej dzielnicy Krakowa – na Kazimierzu, który należy do znanej i cenionej sieci w Krakowie – RT Hotels. Można tu poczuć niepowtarzalny klimat starego Krakowa, zagłębić się w świat, który gdzie indziej dawno już nie istnieje…

Wystrój hotelu i jego usytuowanie w zabytkowej kamienicy sprawiają, że można się w nim zrelaksować  i zapomnieć o współczesnym zgiełku. Do dyspozycji  gości jest 39 stylowych pokoi z łazienką: jedno-, dwu- i trzyosobowych. Zawsze uśmiechnięty personel dba o spokój przybywających. „Piwnice Regenta” to część restauracyjna hotelu, w której serwowane są śniadania, organizowane są przyjęcia okolicznościowe lub spotkania bussinesowe. Restauracja składa się z dwóch kameralnych sal z kącikiem kawowym i sezonowym ogródkiem.

Hotel RT Regent to również idealne miejsce, jeżeli priorytetem podczas wizyty w Krakowie jest szybkie dotarcie do najważniejszych punktów Krakowa. W przeciągu kilku minut można znaleźć się w Sukiennicach na Rynku Głównym lub na Wawelu. Warto podkreślić, że jeden pokój trzyosobowy przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Adres:

ul. Bożego Ciała 19
Kraków
tel.: +48 12 430 62 34
tel.: +48 12 430 61 58
regent@rthotels.com.pl
www.rthotels.com.pl

Regent_ikona
Regent_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.