Feniks
Julia Nieznalska
23/05/2016

Idealna sylwetka? Dzisiaj wszystko jest możliwe!

Każda kobieta marzy o pięknym, zgrabnym ciele, harmonijnych kształtach i odpowiednich proporcjach.

Która z nas nie narzekała nigdy na swój wygląd? Cellulit, rozstępy, zmarszczki, za grube uda, opadające piersi, tłuszczyk na biodrach… Te i inne problemy znane są od wieków płci pięknej. Natura rzadko wyposaża nas niestety w idealne ciało, ale obecnie w świecie technologii wszystko jest możliwe, i to bez użycia skalpela! Jest wiele rozwiązań, z których można skorzystać, a efekty są oszałamiające. Z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna i kosmetologia, oferowana w różnych placówkach, jak na przykład w Instytucie Zdrowia i Urody FENIKS. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom tego miejsca, marzenie o idealnym wyglądzie nigdy nie było tak proste!

Należy pamiętać, że istnieje kilka typów sylwetki. Każda z nas jest inna i dla każdej dobierane są indywidualnie zestawy zabiegów. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Instytut Feniks oferuje bardzo dogodne warunki i rozwiewa wszelkie wątpliwości, towarzyszące nam często przy wyborze odpowiedniego zabiegu. Każda klientka najpierw jest umawiana na bezpłatną konsultację, podczas której szczegółowo omawiany jest program proponowanych rozwiązań. Oprócz tych manualnych, takich jak masaże modelujące sylwetkę, do programu dołączane są najnowsze osiągnięcia techniki. Proponowane przez Instytut autorskie programy modelowania sylwetki, zostały opracowane na podstawie kilkuletnich doświadczeń. Feniks dodatkowo współpracuje z dietetykami i trenerami personalnymi, a wszystkie te połączenia pozwalają na osiągnięcie szczupłej i zgrabnej figury – w prosty i zdrowy sposób!

Do oferty wprowadzane są coraz to nowsze urządzenia, które skutecznie i nieinwazyjnie redukują tkankę tłuszczową w wybranych obszarach ciała. Warto przyjrzeć się bliżej kilku takim rozwiązaniom. Jeśli przykładowo pragniemy poprawić nie tylko swoją sylwetkę, ale też jednocześnie odmłodzić twarz, idealny będzie dla nas zabieg EXILIS. Co go wyróżnia? Jest to przełomowy system modelowania sylwetki, który oprócz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, skutecznie poprawi także nasz owal twarzy! Jak to się odbywa? Urządzenie nagrzewa tkanki, poprzez pobudzanie cząsteczek, w połączeniu z falami ultradźwiękowymi. Zapewnia efektywne kształtowanie sylwetki, zmniejsza objętość obwodu na poszczególne partie ciała oraz powoduje znaczną poprawę napięcia i sprężystości skóry. Często u klientek pojawić się może pytanie, czy taki zabieg jest bezpieczny? Jak najbardziej tak! Instytut zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, a wszystkie zabiegi są kontrolowane. Najlepsze efekty urządzenia EXILIS widoczne są już po 4 sesjach zabiegowych.

W osiągnięciu idealnego ciała, kobietom najczęściej przeszkadza problem tak zwanej „skórki pomarańczowej”. Metod walki z tą przypadłością jest bardzo wiele. W Instytucie Feniks dużym zadowoleniem klientek cieszy się nowoczesne rozwiązanie, jakim jest LipoShock. Urządzenie wykorzystuje bezinwazyjną technologię, bazującą na falach dźwiękowych. Jeśli cellulit jest naszą największą zmorą i wszystkie dotychczas stosowane rozwiązania były nieefektywne – taki zabieg będzie dla nas perfekcyjny! Rezultaty w walce z pomarańczową skórką są spektakularne i to oczywiście bez użycia bolesnych metod chirurgicznych! Jak to działa? Fale dźwiękowe oddziałują bezpośrednio na cellulit i miejscową otyłość. Zabieg powoduje efektywne rozbijanie tzw. skupisk komórek tłuszczowych. Uwolniony podczas zabiegu wspomniany tłuszcz jest wyeliminowany, poprzez naturalne procesy metaboliczne. Osoba, chcąca skorzystać z tego zabiegu, powinna mieć tkankę tłuszczową na danym obszarze o grubości minimum 2 cm. W celu ułatwienia odprowadzenia rozbitego tłuszczu z organizmu, zaleca się wypicie dwóch litrów wody w dniu zabiegu. Najlepsze efekty uzyskuje się przy serii zabiegów wykonywanych nie częściej niż dwa razy w tygodniu. Po każdym zabiegu skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej sprężysta, zostaje także znacznie zredukowane uczucie „ociężałych nóg”.

Nasze babcie od wielu pokoleń walczyły ze wspomnianą „pomarańczową skórką” – różnymi, domowymi sposobami. Nic w tym dziwnego, problem ten jest bardzo dotkliwy dla większości pań i bardzo dyskomfortowy. Należy jednak pamiętać, że każda kobieta, mająca cellulit – ma do czynienia z różnym stopniem jego natężenia. Dlatego też istnieje wiele sposobów na walkę z tym problemem, w zależności od indywidualnych potrzeb. Instytut Feniks w swojej ofercie ma także inną skuteczną metodę. Jest nią Vela Smooth, która wykorzystuje aż cztery źródła energii działające jednocześnie: światło podczerwone (które rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową na głębokość do 5mm i poprawia mikrokrążenie), bipolarny prąd wysokiej częstotliwości (rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową na głębokość 5-15mm, poprawia napięcie i jędrność skóry), rolki głowicy (odpowiedzialne są za drenaż rozbitej podskórnej tkanki tłuszczowej do węzłów chłonnych) oraz podciśnienie, które w wyniku zasysania skóry, pozwala na zmianę organizacji w strukturze tkanki podskórnej, co w rezultacie poprawia krążenie krwi i usuwa nadmiar nagromadzonych płynów. Ich współdziałanie znacząco wpływa na efektywność wykonywanych zabiegów i poprawę sylwetki. Warto tutaj wspomnieć, iż Vela Smooth to pierwsze takie urządzenie do zwalczania cellulitu – certyfikowane przez amerykańską Administrację ds. Żywności i Leków (FDA). Jednocześnie jest to jedyna nie chirurgiczna metoda, która w przeciwieństwie do innych urządzeń, uznanych jako kosmetyczne, zarejestrowana jest jako sprzęt medyczny. Pełna terapia obejmuje 10-12 zabiegów co dwa lub trzy dni. Często pierwsze efekty widoczne są już w połowie serii. Poza redukcją cellulitu, można osiągnąć zmniejszenie obwodu ciała nawet do 6 cm!

Rozwiązań na wszystkie nasze niedoskonałości jest wiele, a badacze naukowi nieustannie pracują nad ich ulepszaniem oraz odkrywaniem coraz to nowszych metod. Przykładem może być zabieg karboksyterapii, który oferuje Instytut Feniks. Polega on na kontrolowanym podaniu dwutlenku węgla do skóry. Wykorzystywany jest w celu ujędrnienia wiotkiej skóry, jej dotlenienia i odżywienia. Zabieg ten pobudza produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność oraz zwiększa drenaż limfatyczny i reguluje mikrokrążenie. Pplega to na jednoczesnym zwiększeniu komórkom skóry dostępu do tlenu i substancji odżywczych. Ponadto redukuje cellulit i miejscową otyłość. Jeśli ktoś pragnie wyeliminować rozstępy i blizny, ten zabieg również jest idealnym rozwiązaniem. Także w przypadku zwiotczenia piersi. Zabieg może być wykonywany jako samodzielna kuracja lub łączony z wieloma zabiegami medycznymi i kosmetologicznymi. Przed decyzją na tego rodzaju rozwiązanie – Instytut zaleca bezpłatne konsultacje z kosmetologiem lub fizjoterapeutą.

Świat medycyny estetycznej szybko się rozwija, dzięki czemu współczesnym kobietom jest dużo łatwiej osiągnąć perfekcyjne ciało niż miało to miejsce jeszcze kilkanaście lat temu! Nie są konieczne też operacje plastyczne, co dla większości kobiet jest wspaniałym rozwiązaniem. Należy być świadomym swoich potrzeb i odpowiednio dopasować konkretne zabiegi, dlatego tak bardzo ważny jest doświadczony zespół danej placówki. Instytut Feniks zapewnia profesjonalną obsługę, innowacyjne zabiegi, a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta.

Pamiętaj: I TY możesz mieć idealną sylwetkę w prosty sposób!

Feniks
Feniks

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.