50-birthday
Dagna Starowieyska
15/03/2021

Idealne prezenty na pięćdziesiątkę dla Niej i dla Niego

50 rok życia to przepiękny jubileusz, który należy celebrować z odpowiednią godnością. Można go wręcz nazwać drugą młodością!

Nie wiążą nas zobowiązania w postaci studiów, małych dzieci czy ograniczonych funduszy. Jesteśmy w kwiecie wieku i cały świat stoi przed nami otworem! Jedyne maluchy, którymi się zajmujemy to podrzucane od czasu do czasu wnuki. Mamy stabilną pracę i finanse, wszystko jest zaplanowane. Pięćdziesiąty rok życia to czas na oddech i spełnianie marzeń, na które wcześniej nie było czasu!

Nowe pasje na pięćdziesiątkę

W gonitwie codziennych spraw często brakuje nam czasu dla siebie. 50 urodziny to idealny dzień na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Niech będzie w nim więcej troski o siebie, swoje nerwy i nastawienie. Już nie jesteśmy wiecznie spóźnionymi dwudziestolatkami, jesteśmy dojrzałymi osobami, które zapracowały na spokój i życiową radość. To dobry moment na znalezienie nowej pasji i idealnie tu sprawdzą się wszelkiego rodzaju warsztaty, szkolenia i kursy. Wiele z nich odbywa się online, więc lokalizacja nie stanowi problemu. Jeżeli udało Ci się wyprowadzić do spokojnego domku na wsi to wystarczy usiąść przed komputerem, aby poznać tajniki makramy lub zacząć mówić po hiszpańsku. Dla tych, którzy dobrze czują się w kuchni czekają kursy sushi, barmańskie, baristyczne oraz lekcje gotowania w różnych stylach. 50 urodziny to okazja do sprezentowania lekcji lub kursu, które owocować będą w nowe umiejętności i pasje, którym oddawać się można każdego dnia. Pamiętajmy, że do szczęścia nie wystarczą pieniądze! Konieczne są bliskie osoby i własne zainteresowania, które definiują kim tak naprawdę jesteśmy.

Niesamowite urodziny dla Niej

Prezent na 50 urodziny dla kobiety może nieco się różnić od typowo męskiego podarunku, więc rozdzielmy je na te dwie kategorie. Pamiętaj, że to jedynie sugestia! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby “damską” propozycję wręczyć mężczyźnie i na odwrót :) Kiedy chcemy podarować moc wrażeń dla pięćdziesięciolatki warto rozważyć różne kategorie relaksu godne dojrzałej damy. Na pewno ucieszy się z wszelkiego rodzaju dni w spa czy relaksujących wyjazdów dla dwojga lub dla niej i przyjaciółki. Odpoczynek jest prezentem, który należy się każdemu a to o nim najczęściej zapominamy. Wspaniałym prezentem byłaby też sesja zdjęciowa, dzięki której będzie możliwość zatrzymania czasu 50 urodzin i powracania do wspomnień. Niech ten dzień nie będzie nudnym posiedzeniem z kawą i ciastem a wstępem do nowego rozdziału w życiu, który pełen będzie pięknych chwil i przygód, które towarzyszyły będą jubilatce każdego dnia!

Moc wrażeń dla Niego

Pięćdziesięciolatek może czasem mieć poczucie, że coś już w jego życiu przeminęło. Przybywa siwych włosów, odzywają się bolące stawy. To jest moment, w którym trzeba przypomnieć mężczyźnie, że dalej jest przystojnym i pełnym życia liderem, który w żadnym wypadku nie powinien przyrastać do fotela z gazetą w ręku. Podobnie jak u kobiet, 50 urodziny mogą stanowić wstęp do nowego rozdziału w życiu, w którym w większym stopniu poświęcamy się rozwojowi własnych pasji. Niech solenizant wejdzie w piątą dekadę życia z maksymalną prędkością pokonując kilka okrążeń za kierownicą sportowego auta! Taka dawka emocji sprawi, że zapomni o telewizorze i kanapie i będzie myślał jedynie o pełnym przeżywaniu każdego dnia, aby nie stracić ani chwili! Dzięki Tobie 50 urodziny mogą być najszczęśliwszym dniem życia dojrzałego mężczyzny. Podaruj emocje, które odmienią nastawienie na przyszłość!

50-birthday
50-birthday

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.