zdrowie25_ikona123_2014
Ela Prochowicz
28/04/2015

Infinity Fitness w Krakowie

Jeśli szukacie klubu fitness innego niż wszystkie, ze wspaniałą atmosferą, ciekawym wystrojem i całą gamą zajęć, to idealnym miejscem dla Was jest Infinity Fitness w Krakowie!

Klub powstał z pasji do sportu jego właścicielek i tę pasję widać na każdym kroku! Team instruktorów współpracujących z klubem ma jeden cel: zadowolenie i efekty trenujących w nim osób. Tutaj zawsze priorytetem jest satysfakcja ćwiczących w klubie klientów. Dzięki temu, nawet najcięższy i najbardziej wymagający trening jest tutaj przyjemnością.

Aranżacja klubu jest nowoczesna: kolorystyka, obrazy podświetlane, kamień na ścianach, drewno, umiarkowane światło – sprawiają wrażenie miejsca bardzo kameralnego, ciepłego, gdzie każdy się dobrze czuje. Siłownia podzielona jest na strefy, przez co każdy może zachować intymność. Gra światła na siłowni i salach grupowych: ledy, wizualizacje ognia, wody, rzutnik, który rzuca na dużą ścianę filmiki z eventów klubu oraz reklamy produktów sprawiają, że każdy szczegół wzbudza zainteresowanie i przykuwa uwagę.

Na ponad 600 mkw powierzchni każdy miłośnik zdrowego stylu życia znajdzie coś dla siebie. Zajęcia grupowe podzielone są ze względu na cele klientów na kilka programów. W zależności od potrzeby są to:

- Program Ciało FIT
- Program Umysł i Zdrowie
- Program Energia i Dusza
- Program TRX
- Spinning – Infinity Fitness jest oficjalnym centrum Spinning, sala wyposażona jest w wyjątkowe wizualizacje świetlne, wprawiające ćwiczących w świetny nastrój.
- Akademia Biegacza – zajęcia, które odbywają się w większości w terenie, są to zajęcia wzmacniające uzupełniające trening w klubie.
- Program ABS – trening brzucha oraz trening obwodowy
- Sporty Walki-Aikido

Infinity Fitness
Ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
www.infinityfitnesskrakow.pl
E-mail: klub@infinityfitnesskrakow.pl

zdrowie25_ikona123_2014
zdrowie25_ikona123_2014

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.