Tubądzin
Kolekcja Coll, Tubądzin
Dagna Starowieyska
16/07/2015

Jest kolor, jest energia…

… czyli sposób na żółty kolor w łazience! Uwielbiasz słońce? To świetnie, jego obecność wspaniale wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie. Jednak nie zawsze możesz cieszyć się słonecznym blaskiem. Na szczęście jest na to prosty sposób. Wystarczy, że urządzisz łazienkę w żółtych odcieniach.

Co takiego ma w sobie żółty kolor, że jest uwielbiany? Przede wszystkim jego odcienie przywołują na myśl wakacje, skąpane w słońcu plaże i bezchmurne niebo. Żółty to także kolor radosny, optymistyczny i pełen dobrej energii.

Dlaczego zatem nie wypróbować nowego pomysłu na aranżację łazienki, która nie musi być wyłącznie biała lub niebieska? Każdy powód do zmiany jest dobry, a lato to idealna okazja na wakacyjną rewolucję.

Gdzie szukać słonecznych klimatów? Najpierw warto spojrzeć w niebo, zamknąć oczy i poczuć ciepło promieni słonecznych na powiekach. Jeśli chcesz przez cały rok delektować się takim dobrym nastrojem, wybierz jedną z energetycznych kolekcji płytek Tubądzin.

Kolekcja Coll – subtelnie i słonecznie
To jasne jak słońce, że najważniejsze w łazience są płytki ceramiczne. Powinny być nie tylko trwałe i nowoczesne, lecz przede wszystkim piękne. I nie ma w tym żadnej przesady. To płytki dominują i tworzą nastrój wnętrza. Ważny jest kolor, faktura oraz ułożenie dekorów. Wszystkie te elementy w żółtym kolorze znajdziesz w kolekcji Coll i wyczarujesz dzięki nim wyjątkową przestrzeń. Słoneczne płytki łazienkowe nie są jedyną propozycją. Jeśli nie lubisz wnętrz w monochromatycznych kolorach, połącz żółtą ceramikę z białą i niebieską. Lubisz się wyróżniać? Do żółtych płytek dobierz czarne, a Twoja łazienka nabierze eleganckiego wyrazu.

Dodatkiem do kafelków będzie też kolorowa mozaika – miodowożółta, biała, błękitna lub szara, a także listwy ścienne. Nie zapomnij o kwiatowych dekorach, dzięki którym słoneczna łazienka rozkwitnie z całą mocą.

Kolekcja Colour Yellow – żółto i ekstrawagancko
Uwielbiasz czarny, ale z rezerwą podchodzisz do żółtego? Pora przełamać kolorowe schematy i postawić na jedną z najnowocześniejszych aranżacji łazienkowych. Połączenie czarnych jak węgiel i żółtych jak tulipany płytek ceramicznych z kolekcji Colour Yellow wywoła Twój zachwyt. Taka łazienka odznacza się ekstrawagancją na najwyższym poziomie i jest oprócz tego niezwykle elegancka. Oprócz gładkich płytek możesz położyć również te o wyrazistej fakturze, które dodadzą dynamiki wnętrzu. Nie zapomnij też o listwach ściennych i dekorach.

Żółty w osamotnieniu czy w towarzystwie innej barwy? Obojętnie, którą opcję wybierzesz, nigdy już nie powiesz, że żółty kolor w łazience jest nudny. Jeśli masz apetyt na więcej, odwiedź kolorową krainę płytek Tubądzina, która czeka na Ciebie na stronie: www.tubadzin.pl.

Zdjęcia pochodzą z kolekcji Cool oraz Colour Yellow, Tubądzin:


Tubądzin
Tubądzin

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.