Fenix009
Instytut Zdrowia i Urody Feniks
Redakcja
14/02/2016

Kosmetologia estetyczna w Instytucie FENIKS

Kosmetologia estetyczna to nie tylko zabiegi inwazyjne, ale przede wszystkim umiejętna diagnostyka i ustalenie terapii łączonych, dających możliwość spotęgowanego efektu i rozwiązania problemu.

Indywidualne podejście, profilaktyka i zapobieganie przedwczesnemu starzeniu to gwarancja skutecznego i bezpiecznego zabiegu.

Zapraszamy do lektury mini przewodnika kosmetologii estetycznej Instytutu Zdrowia i Urody Feniks w Warszawie!

Nieinwazyjnie i skutecznie!
MEDER – zabiegi, które są alternatywą medycyny estetycznej, skierowane, dla osób, które nie mogą lub nie chcą stosować zabiegów inwazyjnych.

MIO FIX
Relaksacja zmarszczek, lifting, głębokie nawilżenie i ogólny efekt odmłodzenia. Najnowsza generacja peptydów rozluźniających mięśnie pozwala na zablokowanie transmisji neuromięśniowej i wygładzenie zmarszczek wokół oczu i na czole bez przerywania funkcji mięśni. Ten terapeutyczny zabieg zapewnia nie tylko natychmiastowe i widoczne wygładzenie zmarszczek, ale także poprawia ogólny wygląd skóry. Potężna mieszanka przeciwutleniaczy i składników aktywnych gwarantuje wiele korzyści kosmetycznych skórze każdego typu: dotlenienie oraz odżywienie, pobudzenie rozwoju nowych komórek skóry i produkcji kolagenu, poprawa łagodnych zmian pigmentacyjnych i uszkodzeń wywołanych przez słońce.

EU SEB
Przywrócenie zdrowej mikroflory skóry, regulacja produkcji sebum. Zabieg Eu Seb charakteryzuje się silnymi właściwościami antyseptycznymi i przeciwzapalnymi. Ogranicza nadmierne rogowacenie naskórka i odbudowuje korzystną mikroflorę na powierzchni skóry wzmacniając jej funkcje obronne. Zabieg doskonale matuje skórę twarzy, szyi i dekoltu, zmniejsza produkcję sebum, przeciwdziała rozwojowi zmian trądzikowych. Skóra jest w widoczny sposób wygładzona, zdrowsza i jaśniejsza.

EMATRIX
eMatrix to jedyne urządzenie dające naturalny efekt silnej, kompleksowej regeneracji skóry, widoczny już po pierwszym zabiegu. Działa jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, oferując istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia, likwidację zmarszczek, blizn i rozstępów, wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry. Dzięki wykorzystaniu frakcyjnego bipolarnego prądu o częstotliwości radiowej (RF), następuje silne, punktowe podgrzanie głębszych warstw skóry, z minimalnym uszkodzeniem naskórka. Skóra pobudzona przez ciepło ulega przebudowie, co prowadzi do jej pogrubienia i regeneracji tkanki łącznej oraz realnego odmłodzenia jej wyglądu. eMatrix umożliwia wykonanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów, przy których nie występuje ryzyko poparzeń oraz przebarwień. Po upływie 12 godzin od zabiegu można wykonać makijaż i wrócić do swoich obowiązków. Zabieg można bezpiecznie wykonać niezależnie od pory roku i karnacji.

Lifting bez skalpela
VIVACE  jest urządzeniem do odmładzania skóry wykorzystującym technikę frakcjonowania mikroigłowego rf.  Jest to innowacyjna, bezpieczna  i precyzyjna metoda liftingu skóry bez skalpela.

VIVACE  to przełomowy i bezpieczny zabieg medyczny  modelowania i ujędrniania przestrzennego skóry. Sekret VIVACE  tkwi w jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. Termolifting, powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, dając poprawę wyglądu twarzy (owal, opadające policzki), okolic oczu (zmarszczki, opadające powieki, „worki pod oczami”), szyi, dekoltu, dłoni, piersi, brzucha, ramion (wiotka skóra). Głowica urządzenia jest wyposażona w 36 mikroigieł, których końcówki, po przekłuciu skóry, są podgrzewane. Bezpośrednim efektem są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują proces odnawiania włókien kolagenowych. Światło LED aktywuje komórki skóry do zwiększenia produkcji kolagenu, poprawia napięcie oraz koloryt i teksturę skóry.

HYDRAFACIAL
Hydrafacial to najnowsza technologia w kosmetologii aparatowej, umożliwiająca jednoczesne dokonanie oczyszczenia, nawilżenia oraz odmłodzenia skóry. Hydrodermabrazja, jest to zintegrowany system, łączący bezkryształową mikrodermabrazję przy stosowaniu wielofunkcyjnych substancji aktywnych, zawierających przeciwutleniacze, w połączeniu z próżnią. Dzięki swojej wyjątkowej właściwości, polegającej na zdolności do nawilżania skóry, jest jedynym zabiegiem odmładzającym powierzchnie skóry.
HydraFacial polega na usuwaniu martwych komórek skóry oraz zanieczyszczeń z równoczesnym obmywaniem nowej skóry nawilżającym, nawadniającym i oczyszczającym serum. Mikrodermabrazja wodna może być używana do różnego typu zabiegów złuszczających, w zależności od zastosowanej substancji czynnej, która pod dużym ciśnieniem przedostaje się do głębokich warstw naskórka. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast.

Fenix009
Fenix009

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.