LODZ
Julia Nieznalska
24/04/2017

Kreatywnie o biznesie

Aneta Zadroga i Anna Chodacka będą gośćmi podczas Konferencji CREATIVE VIBES 12 maja w Łodzi. Poprowadzą wykład o tym, w jaki sposób wykorzystywać biznesowe możliwości i szanse w rozwoju własnej firmy.

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa CREATIVE VIBES „Kreatywność jako katalizator wiedzy” odbędzie się w dniach 12-13 maja 2017 roku. Jej organizatorami są Katedra Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Koło Kreatywności Biznesowej „BIZAKTYWNE”.

Celem wydarzenia jest poszukiwanie przejawów kreatywności w biznesie oraz efektów jej wykorzystywania w tym obszarze. Będziemy wspólnie z uczestnikami poszukiwać odpowiedzi na pytania dotyczące związku pomiędzy kreatywnością a wiedzą, podstaw budowania organizacji uczącej się, uwarunkowań innowacyjności firm.

Aneta Zadroga i Anna Chodacka to współwłaścicielki Grupy Medialnej LIFESTYLE, wydawczynie mediów oraz książek biznesowych, poradnikowych, kulinarnych. Promotorki kobiecej przedsiębiorczości, pomysłodawczynie i twórczynie marki SUKCES JEST KOBIETĄ, autorki 3 wydań książki o tym tytule, które od 3 lat wychodzą naprzeciw potrzebom kobiet biznesu w Polsce, organizując konferencje, konwencje i seminaria oraz poszerzając wiedzę biznesową odbiorczyń projektu.

Od kilku lat również organizatorki targów fitnessowych, wydawczynie książek i mediów promujących zdrowy styl życia. Twórczynie kampanii marketingowych firm i marek skierowanych do grona ludzi dbających o zdrowie i kondycję fizyczną, doradczynie biznesowe, promotorki liderów opinii i trendseterów z branży „fit”. Realizatorki programów telewizyjnych. Twórczynie i realizatorki ogólnopolskich kampanii społecznych na rzecz osób niepełnosprawnych. Producentki sesji zdjęciowych, projektów wideo na potrzeby mediów internetowych, projektów podróżniczych, modowych i lifestyle’owych.

Z wykształcenia i pasji dziennikarki i publicystki, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletnie współpracowniczki ogólnopolskich mediów informacyjnych, gospodarczych i lifestyle’owych.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej oraz fanpagu:
http://bizaktywne.wz.uni.lodz.pl/konferencja/
@Kreatywność jako katalizator wiedzy

LODZ
LODZ

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.