Terproline_face_cream
Anna Chodacka
08/08/2013

Krem Terproline kończy 25 lat!

To sztandarowy i pierwszy produkt włoskiej marki General Topics/Synchroline. Jego właściwości zwiększające elastyczność i rozciągliwość skóry pokochały kobiety na całym świecie. Nic dziwnego, że w tym roku krem świętuje 25 lat obecności na rynku

- Długo szukałam kremu, który byłby odpowiedni dla mojej skóry twarzy, która jest jednocześnie tłusta, ma sporo zaskórników, ale też łatwo się wysusza. Mam też zmarszczki mimiczne wokół oczu oraz w kącikach ust, a także cienie pod oczami. Odkąd spróbowałam kremu Terproline nie kupiłam żadnego innego specyfiku do twarzy. Jest rewelacyjny! Doskonale nawilża skórę, zapobiega powstawaniu kolejnych zmarszczek, sprawia, że „dołeczki” pod oczami nie są tak widoczne - mówi Kalina, 29 – letnia, od roku używająca kremu Terproline.

To z pewnością nie jedyna zadowolona klientka i fanka marki SYNCHROLINE. Ćwierć wieku produktu na rynku jest doskonałą rekomendacją skuteczności kremu i dowodem zaufania kobiet na całym świecie. Krem TERPROLINE jest dedykowany do zwiększenia elastyczności i rozciągliwości skóry. Przez wpływ na kwas hialuronowy, fibronektynę i biosyntezę rozpuszczalnych włókien kolagenowych, bezpośrednio wpływa przyspieszenie procesów gojenia.  Krem działa i jest skuteczny dzięki oryginalnemu i innowacyjnemu mechanizmowi – dostarcza składników skórze, jednocześnie stymuluje ich produkcję.

Terproline bazuje na związku 4 aktywnych składników, które mogą działać stymulująco oraz być prekursorami biosyntezy kwasu hialuronowego, fibronektyny oraz rozpuszczalnego kolagenu

Stymulatory: kwas azjatykowy oraz kwas madekasowy – stymulacja biosyntezy fibronektyny, przyswajanie proliny i octanu przez fibroblasty (rozpuszczalny kolagen, kwas hialuronowy).

Prekursory: acetyloglukozamina – prekursor biosyntezy kwasu hialuronowego; Glikopeptydy pochodne fibronektyny – prekursor biosyntezy fibronektyny; Linoleat proliny – niezbędny do biosyntezy soluble collagen.

TERPROLINE Face Cream jest przeznaczony do skóry twarzy i szyi. Poprawia wygląd skóry charakteryzującej się utratą elastyczności i napięcia. Oprócz tego działa kojąco i nawilżająco. Wskazania: zapobieganie i przeciwdziałanie „zapadaniu się skóry” spowodowanemu utratą  elastyczności i napięcia skóry (policzki, broda, szyja).  Oprócz kremu do twarzy producent, marka SYNCHROLINE, wprowadziła na rynek całą „rodzinę” produktów TERPROLINE: krem pod oczy i wokół ust, krem do ciała oraz płyn do demakijażu.

Terproline Face Cream

Technologia: Oleosomy

Składniki aktywne: heterozydy kwasu azjatykowego i madekasowego, acetyloglukozamina, linoleat proliny, fibronektyna, glikopeptydy, kwas hialuronowy, izomerazy sacharydowe, proteiny sojowe

Opakowanie: tuba 50 ml

Okres przydatności: 3 lata

Kategoria: dermokosmetyk


Produkt dostępny w dobrych aptekach.

Terproline_face_cream
Terproline_face_cream

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Emilia 09/08/2013 06:54

    CytujSkomentuj

    Mam, używam, uwielbiam :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.