Leśne SPa_ikona
Ćwierkanie ptaków i szum lasu to dźwięki, przy których można się wyciszyć w Leśnym SPA
Redakcja
25/09/2011

Leśne SPA i Hotel City SM

Hotel City SM i Leśne Spa to kompleks, który w pierwszym roku działalności otrzymał drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie „wSPAniałe Spa” na Najlepszy Ośrodek Biologiczny. Podczas tegorocznego konkursu obiekt utrzymał się na równie dobrej – drugiej pozycji. Obiekt jest doskonale przystosowany do organizowania wszelkich spotkań integracyjnych, biznesowych oraz okolicznościowych. Posiada bezpłatny bezpieczny parking

Hotel City SM – położony jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Krakowa wśród zieleni, w bliskim sąsiedztwie Sanktuarium Miłosierdzia w Łagiewnikach, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną przyjemność pobytu w magicznym mieście Kraków połączyć z regeneracją sił, odnową ciała i ducha. W ofercie znajdują się nowoczesne i eleganckie pokoje, smaczna i wykwintna kuchnia oraz doskonała baza konferencyjna.

Leśne SPA - to miejsce, w którym czas się zatrzymuje. Aby zadbać o piękno duszy i ciała, w ofercie znajdują się ekskluzywne zabiegi z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej, pakietów odchudzających, odmładzających, relaksacyjnych i nie tylko! To także liczne atrakcje takie jak Swim SPA – bieżnia pływacka, jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa, fitness room i taniec terapeutyczny. To doskonałe miejsce dla romantyków, dlatego z myślą o parach Leśne Spa dysponuje bogatą ofertą masaży i pielęgnacyjnych rytuałów. Istnieje także możliwość zakupu voucherów SPA, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Adres:
Leśne SPA, Hotel City SM
ul. Gajowa 16
Kraków (Borek Fałęcki)
tel. 12266 60 21
www.lesnespa.pl
www.hotelcity.pl

Leśne SPa_ikona
Leśne SPa_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.