majowka poziom
Julia Nieznalska
19/04/2023

Majówka w kolorze lawendy

Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy to obiekt oryginalny architektonicznie z wyjątkowym otoczeniem natury i pola lawendy, które w sezonie gwarantuje niezapomniane doznania zapachowe jak i wizualne.

Medical SPA Hotel**** Lawendowe Termy, obiekt wieloletniego Partnera projektów w ramach Sukces jest kobietą zaprasza na moc atrakcji z okazji zbliżającej się majówki dla dzieciaków, jak i dorosłych.

Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy to obiekt oryginalny architektonicznie z wyjątkowym otoczeniem natury i pola lawendy, które w sezonie gwarantuje niezapomniane doznania zapachowe jak i wizualne. Podczas pobytu można nie tylko skorzystać z kąpieli w leczniczej wodzie czy zabiegów lawendowych, ale również zwiedzić okoliczne zabytki, udać się na rejs katamaranem po Rzece Warcie lub odwiedzić przyrodniczą ścieżkę „Zieleń”.

Hotel położony jest w uzdrowisku termalnym – Uniejowie. Ogromnym atutem jest centralna lokalizacja – bliskość autostrady A2 ułatwia szybki dojazd do Uniejowa.

Lawendowe Termy polecają się na majówkę! Długi weekend majowy rozpocznie się w Lawendowych Termach już 28 kwietnia. Jak zwykle nie zabraknie atrakcji, które czekać będą na Gości od piątku do środy. Zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą coś dla siebie.

Majówkę na pewno uczcimy muzycznie – przewidujemy koncerty saksofonowe, fortepianowe, a także występ bluesmana Daniela Frontczaka, który umili niedzielny wieczór przy drinku.

Termalna strefa basenowa, to niewątpliwy atut Lawendowych Term. Woda geotermalna pozytywnie wpływa na zdrowie, ale i pozwala zaczerpnąć sporej dawki relaksu. W piątek, sobotę i wtorek będzie ona dostępna aż do północy, a przez cały długi weekend udostępnimy dodatkowy bar na basenie.

Sport to zdrowie, dlatego w długi weekend nie zapomnij zarezerwować czasu na trochę ruchu. Wypożycz rower, kijki do Nordic Walking czy zestaw do Badmintona i spędź czas aktywnie. Proponujemy także sesje jogi oraz gimnastykę słowiańską dla kobiet, które na pewno dostarczą dawkę pozytywnej energii.

Jak zwykle w Lawendowych Termach, nie może zabraknąć wyśmienitego jedzenia. Dlatego zachęcamy do wyboru obiadokolacji, komponowanych przez Szefa Kuchni. Majówka to zwykle otwarcie sezonu grillowego. Mamy nadzieję, że pogoda pozwoli by było i tak tym razem – plener wokół hotelu sprzyja bowiem imprezom grillowym, uwielbianym przez Gości Lawendowych Term.

Nie zapominamy też o małych dzieciakach-lawendziakach! Na najmłodszych gości Hotelu czekać będą animacje oraz spotkanie z naszymi ulubionymi zwierzakami – Alpakami Cudakami. Dzieciaki na pewno docenią też nowy plac zabaw, który pozwoli na zabawę na świeżym powietrzu.

Jeśli wciąż rozmyślasz nad planami na majówkę, nie trać czasu. Medical SPA Hotel**** Lawendowe Termy to miejsce właśnie dla Ciebie!

Po więcej szczegółów na temat oferty zapraszamy tutaj!

majowka poziom
majowka poziom

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.