StaryTartak
Redakcja
15/11/2011

Mazurskie piękno

Hotel i Restauracja o wspólnej nazwie Stary Tartak są położone nad brzegiem Małego Jezioraka w Iławie. Malownicza okolica, bogactwo przyrody oraz piękne usytuowanie obiektów nad samą wodą powodują, że jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku

Do dyspozycji Gości oddajemy: 40 nowocześnie wyposażonych pokoi, Restaurację, Salę Śniadaniową, Lobby Bar, Hotelowe Spa, Salę konferencyjną i Gabinet Kosmetyczny. Zarówno w Hotelu jak i w Restauracji Goście mogą korzystać nieodpłatnie z bezprzewodowego Internetu. Tuż obok Hotelu znajduje się nowoczesny Aquapark.

Dla wygody Gości w Hotelu znajdują się dwie windy, w tym jedna przeszklona. Wystrój korytarzy jest utrzymany w stylu nawiązującym do charakteru budynku: kostki kamiennej, kołków drewnianych. Pokoje urządzone są w stylu nowoczesnym, jasne przestronne, z dużymi biurkami. Łazienki są wygodne i wykonane z kamienia.

Przy Hotelu znajduje się nowoczesny plac zabaw. Gościom z małymi dziećmi dostawiamy bezpieczne łóżeczka. Na życzenie dostarczamy podgrzewacze oraz zabawki. Hotel posiada pokoje rodzinne, które są ze sobą połączone ze względu na wygodę rodziców i bezpieczeństwo dzieci. A w Restauracji na małego smakosza czekają specjalnie dla niego przygotowane dania, np. zestaw małego wędkarza czy małej księżniczki.

Obok hotelu, nad samym brzegiem jeziora, znajduje się zewnętrzne drewniane patio. Na wygodnych kanapach Goście hotelowi mogą odpoczywać, podziwiać uroki Małego Jezioraka i korzystać z pięknej słonecznej pogody.
Dla Gości hotelowych przygotowaliśmy również miejsca do opalania.

By zregenerować siły witalne zapraszamy wszystkich do świata SPA, gdzie Goście hotelowi mogą korzystać nieodpłatnie z :
– sauny fińskiej
– sauny tureckiej
– pokoju wypoczynkowego z łąką słoneczną
– jacuzzi
– podgrzewanych leżaków ceramicznych

Zapraszamy wszystkie Panie i Panów do skorzystania z naszego gabinetu kosmetycznego, gdzie po wcześniejszej diagnozie dobierzemy zabieg odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Poczucie komfortu i luksusu zapewnią kosmetyki najlepszych firm na jakich pracujemy np. Decleor, AA Prestige Institute.

Restauracja Stary Tartak zaprasza Gości na przepyszną staropolską kuchnię. Wnętrze Restauracji jest utrzymane w dawnym stylu. Zabytkowe meble, naturalna drewniana podłoga oraz zdjęcia starej Iławy tworzą niepowtarzalny klimat i dostarczają niezapomnianych wrażeń. W ciepłe i słoneczne dni Restauracja zaprasza Gości na tarasy położone nad samym jeziorem z widokiem na taflę Małego Jezioraka i starą część Iławy.
Nasza Restauracja słynie z niepowtarzalnych dań przygotowywanych z najwyższej jakości składników. Szef kuchni poleca domowe – ręcznie lepione – pierogi, polędwiczki wieprzowe z pieca podane z sosem śmietanowo-rozmarynowym i wiele innych dań.
Doskonała kuchnia oraz stylizacja nowych wnętrz nawiązująca do historii regionu powodują, że jest to miejsce z klimatem, do którego się wraca.

Hotel Stary Tartak
Ul. Biskupska 5,
14 – 200 Iława

Tel. 0 661 888 555
Email: recepcja@starytartak.com.pl
www.starytartak.com

StaryTartak
StaryTartak

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.