milomlynikona
Redakcja
25/06/2012

Miłomłyn Zdrój zaprasza

Hotel*** Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality – Specjalista Zdrowego Odchudzania to wyjątkowy hotel Medical Spa na Mazurach realizujący filozofię Vitality

Zdrowy styl życia to nasza pasja! U nas możesz oczyścić organizm z toksyn, schudnąć i nauczyć się jak zdrowo żyć zgodnie z naturą. Tutaj poczujesz się zrelaksowany, wypoczęty i w pełni sił witalnych.

Naszym celem jest odkrywanie dla naszych gości ich indywidualnych dróg prowadzących do zadowolenia, zdrowia, pięknego wyglądu i witalności. Tutaj łączymy osiągnięcia medycyny klasycznej, naturalnej, kosmetologii, SPA i wellness. Wszystko po to, by skutecznie i bezpiecznie wprowadzić Cię w cudowny świat witalności.

Naszą specjalnością są wczasy odchudzające z dietą oczyszczającą, pakiety Vital Spa, turnusy i kuracje lecznicze oraz konferencje i szkolenia firmowe. To tylko nieliczne propozycje z których mogą Państwo skorzystać w naszym wyjątkowym hotelu.

Naszą ofertę kierujemy również do osób aktywnych. Szereg atrakcji oraz imprez okolicznościowych zadowoli najbardziej wymagające gusta. Wczasy Fitness lub Aktywne Weekendy Spa bogate w aktywne formy wypoczynku – Nordic Walking, Fitness, Aquaaerobić dostarczą każdemu dawkę pozytywnej energii.

Do dyspozycji gości oddajemy 54 dwuosobowe pokoje , Kompleks Aqua Masuria (basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, natrysk płaszczowy) i  strefa Vital SPA, gdzie możesz ukoić zmysły i zbliżyć się do ideału witalności.

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality
14-140 Miłomłyn
ul. Ostródzka 2b
tel 89 642-33-00
fax 89 642-33-25
recepcja@milomlynzdroj.pl
www.milomlynzdroj.pl

milomlynikona
milomlynikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.