mokosh
Karina Maciorowska
23/09/2015

MOKOSH dla urody

Wiemy, że rozumiesz jak ważne jest systematyczne dbanie o kondycję i piękno. Czerpiesz z natury, a zarazem polegasz na nowoczesnych technologiach. Czytasz etykiety produktów i wiesz jakich substancji na nich poszukiwać. Dlatego kosmetyki Mokosh to idealny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich.

Naturalna rozkosz

Mokosh, bogini ziemi, wilgoci, urodzaju i płodności, w pradawnych wierzeniach sprawowała opiekę nad plonami i kobietami. Mokosh Cosmetics łączy najwyższej jakości dary natury: orzechy, kwiaty, listki i minerały, z kompleksowymi badaniami w najnowocześniejszych laboratoriach, by każda kobieta w domowym zaciszu mogła się poczuć jak bogini. W pięknych, urzekających czystością formy i funkcjonalnością opakowaniach umieszcza to, co najcenniejsze, a do tego podpowiada zaklęcia, które zmienią codzienną pielęgnację w kompleksowe rytuały.

Mokosh tworzy zarówno kosmetyki bazowe, jak i wieloskładnikowe. Z pasją dobiera oleje, sole, glinki, błoto czy olejki eteryczne i dba o to, by charakteryzowały się najwyższą jakością i skutecznością, testując je i poddając badaniom dermatologicznym i mikrobiologicznym. Wykorzystując wiedzę z profesjonalnych gabinetów SPA, łączy swoje produkty w Rytuały, które odpowiadają na konkretne problemy i opisuje je krok po kroku, byśmy wiedziały jak z nich skorzystać. Linie kosmetyków wieloskładnikowych są natomiast gotowymi miksturami opartymi na naturalnych składnikach jak: masło shea, olej jojoba, olej ze słodkich migdałów i suszone owoce, które zachwycają właściwościami i nieziemskimi zapachami.Magia szlachetności – 100% Olej arganowy

Za przykład obsesyjnej wręcz dbałości o dobór surowców niech posłuży oferowany przez Mokosh stuprocentowy olej arganowy, znacznie wyróżniający się jakością na tle produktów dostępnych na rynku. Odznaczony certyfikatem Ecocert, zarejestrowany w unijnej bazie CPNP (COSMETIC Products Notification Portal) olej stanowi wyjątkowo drogocenny dar dla naszej skóry. Przechowywanie w butelkach z ciemnego szkła farmaceutycznego, chroni jego składniki. Zawarte w nim nienasycone kwasy tłuszczowe, głównie oleinowe i linolowe odżywiają skórę, naturalne przeciwutleniacze chronią ją przed wolnymi rodnikami, a karotenoidy, polifenole, fitostrerole i witamina E łagodzą i regenerują. Zastosowany w formie podstawowej znakomicie pielęgnuje twarz, ciało i włosy, ale może także stać się bazą do stworzenia peelingu, maski na twarz czy upiększającej kąpieli.

Rytuały piękna

Doświadczeni kosmetolodzy firmy Mokosh odkrywają przed nami arkana profesjonalnej pielęgnacji i zachęcają do odprawiania Rytuałów we własnych łazienkach. Doskonale dobrane zestawy produktów w promocyjnych cenach, opatrzone recepturami na samodzielne przygotowanie wybranych kosmetyków i efektownie zapakowane, stanowią wspaniały pomysł na prezent dla bliskich, których chcemy otoczyć szczególną troską.

Mokosh Cosmetics
www.mokosh.pl
biuro@mokosh.pl
tel. 884 385 536

mokosh
mokosh

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.