kafka_bar
Kafka to miejsce do zabawy, ale i wypoczynku
zygzak
12/09/2010

Na kafkę w mieście

Warszawska Kafka to kawiarnia, która przyciąga tłumy, pomimo tego, że położona jest lekko na uboczu od Krakowskiego Przedmieścia

Pomysł na odpoczynek jest banalnie prosty i nieszablonowy. Otóż, przed Cafe „Kafka” znajduje się zielony nieogrodzony skwerek, gdzie można dosłownie poleżakować w spokoju. Kawiarnia udostępnia kilkadziesiąt wygodnych foteli, a komu  nie wystarczy, może wypożyczyć kocyk i równie przyjemnie wylegiwać się w słońcu. Do wypożyczenia  również gry edukacyjne: Scrable, Chińczyk, Monopol itp., oraz  badminton dla bardziej aktywnych graczy.

Wnętrze kawiarni „Kafka” jest równie pomysłowe jak ogródek. Wystrój z licznymi zapożyczeniami z lat 50-tych sprzyja zarówno spotkaniom w gronie znajomych, jak i samotnemu przesiadywaniu przed komputerem, lub książką (którą de facto można na wagę zamówić przy barze). To przytulisko dla Ludzi myślących.
Kawy, lemoniady, koktajle owocowe, sorbety, ciastka, a także coś ciepłego „na ząb” są do kupienia w Cafe „Kafka” w bardzo przyzwoitych cenach.

Adres:

Kafka
Ul. Oboźna 3
Warszawa
www.kawiarnia-kafka.pl

kafka_bar
kafka_bar
tagi: , ,

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Monika 10/08/2010 11:30

    CytujSkomentuj

    O „Kafce” dowiedziałam się z książki „Warsaw.Just do it!”, gdyż jako turystka przybyłam do stolicy i chciałam trafić do jakiś klimatycznych miejsc. Po piątkowym wieczorze pełnym szaleństw, sobotni wypad do Kafki był dla mnie i moich znajomych niczym jakaś odnowa.Na leżaczkach na skwerku leżeliśmy kilka godzin, gawędząc i popijając kawy i koktajle. Wymarzony chillout jak na stolicę.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.