spa123
Redakcja
24/10/2012

Nagrody od Grodzkiej9 SPA!

Grodzka9 Day Spa & Massage w Krakowie zaprasza na zabiegi wykonane rewelacyjnym urządzeniem Trio x7, które modeluje sylwetkę i redukuje zmarszczki. Do wygrania w naszym konkursie mamy kilkanaście bonów o wartości 500 zł i 300 zł na te właśnie zabiegi!

Urządzenie, o którym mowa to doskonała wiadomość dla wszystkich pań, które poszukują skutecznej metody, która zredukuje efekty starzenia się skóry, ujędrni ją i pomoże w odbudowie włókien kolagenowych, a także tych, które chcą się pozbyć zbędnej tkanki tłuszczowej, zlikwidować zmarszczki w okolicach twarzy, dekoltu i dłoni. W Polsce są tylko trzy takie urządzenia: w Bielsku Białej, w Warszawie i w Krakowie w salonie Grodzka9 Day Spa & Massage na ul. Grodzkiej 9.

Magiczne urządzenie

Trio x7 swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu dwóch technologii – fali radiowej i ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości. To połączenie zapewnia niezwykle wysoką skuteczność w modelowaniu sylwetki oraz w działaniu przeciwzmarszczkowym – dzięki zastosowaniu 5 głowic, pozwalających na indywidualny dobór parametrów zabiegowych.

Na co działa?

Urządzenie Trio x7 redukuje zmarszczki w okolicach oczu, ust i owalu twarzy. Dzięki połączeniu dwóch skutecznych technologii fali radiowej (Bi i Quadropolarnej) i ultradźwięków o niskiej częstotliwości możemy skutecznie wymodelować sylwetkę, wygładzić, ujędrnić i napiąć skórę w obszarach problematycznych: na brzuchu, udach, pośladkach i ramionach. Ultradźwięki o niskiej częstotliwości usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej, niwelują cellulit. Zabieg z użyciem urządzenia Trio x7 wzmaga produkcję nowego kolagenu w tym także kolagenu typu III, który ma duże powinowactwo z cząsteczkami wody (dzięki temu zwiększa nawilżenie skóry).

Zamiast skalpela!

Fale radiowe Trio x7 działają na głębokie warstwy skóry! Wyjątkowa formuła Trio x7 pozwala terapeucie dobrać odpowiednie parametry zabiegu do potrzeb skóry – określić głębokość penetracji oraz częstotliwość zabiegów. Kontrolowana energia radiofrekwencji wyzwala efekt termalny w tkankach zwany selektywną elektrotermolizą. Terapeuta ma możliwość modulowania mocy i zmiany ładunków elektrycznych poprzez mikroprocesor, dopasowanych indywidualnie do potrzeb klienta.

Połączenie RF i ultradźwięków o niskiej częstotliwość powoduje głębszą penetrację energii do tkanek, a tym samym większą efektywność zabiegową. Energia ultradźwiękowa może przenikać zarówno do skóry właściwej, jak i do warstwy podskórnej.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegów:

•ciąża i okres karmienia piersią,
•cukrzyca,
•słaba krzepliwość krwi, nosicielstwo HIV,
•przepuklina,
•choroby wirusowe i bakteryjne skóry, przerwana ciągłość naskórka,
•gorączka, wycieńczenie organizmu,
•osteoporoza,
•obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych metalicznych i implantów,
•epilepsja,
•stwardnienie rozsiane,
•rozrusznik, zastawka serca,
•choroby wątroby,
•nadciśnienie,
•żylaki,
•choroba Burgera.

Koszt 1 zabiegu przy użyciu urządzenia Trio x7 (falami radiowymi Bi i Quadropolarnymi): waha się od 90 do 500 zł, w zależności od części ciała, która poddawana jest zabiegowi. Przykładowo za zabieg na twarzy zapłacimy 300 zł, razem z szyją i dekoltem 400 zł, na udach 450 zł, a na brzuchu i talii 500 zł. Seria trzech zabiegów to koszt od 200 za podbródek do 1150 zł za uda. A za serię pięciu zabiegów zapłacimy od 300 do 1750 zł. Koszt 1 zabiegu liposukcji ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości przy użyciu urządzenia Trio x7 wynosi od 300 zł na ramiona i łydki do 650 zł na uda. Seria trzech zabiegów waha się od 700 do 1600 zł, a seria 5 zabiegów ultradźwiękami Trio x7 to koszt od 1100 do 2500 zł.

Aby otrzymać bony od Grodzkiej9 SPA, wystarczy w jednym zdaniu napisać za co lubicie Day SPA! Na odpowiedzi czekamy do 26 października do północy! Wysyłajcie je na adres redakcja@eksmagazyn.pl. Zapraszamy do zabawy z EksMagazynem i Grodzką9 SPA!

spa123
spa123

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Marta 30/10/2012 15:20

    CytujSkomentuj

    Bardzo miłe miejsce w samym centrum Krakowa! nie trzeba jechać za miasto, żeby odpocząć w fajnej atmosferze! I ceny też przystępne, polecam paniom:)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.