manor spa 14
Redakcja
18/08/2017

Najlepszy urlop? Gdy ładujesz biologiczne akumulatory

Siła, która w nas drzemie, jest ogromna. Wewnętrzna energia odpowiada za zdrowie i samopoczucie. Zadbaj o jej przebudzenie!

Biowitalność to życiodajna energia, radość życia, młodość, zdrowie… Gdy nam jej brakuje jesteśmy zmęczeni, organizm zaczyna niedomagać, a nawet chorować. Gdy poziom naszej energii życiowej jest wysoki – mamy siły do działania, cieszymy się dobrym samopoczuciem, ogólną sprawnością i kondycją organizmu, a nasze życie jest lepsze. Warto więc spędzać czas w miejscach o wysokiej energetyce (neutralny poziom biowitalności to ok. 6500 jednostek w skali Bovisa), takich jak Polskie Centrum Biowitalności (oddziaływanie energetyczne sięga tu nawet 30 000 j. Bovisa) na terenie kompleksu Manor House SPA.


W tym luksusowym hotelu bez dzieci, który przyjmuje gości powyżej 12 roku życia, łatwo się zrelaksować, inaczej płynie czas. W przepięknym, zabytkowym parku można spotkać niespiesznie spacerujących, odpoczywających z filiżanką kawy lub książką w cieniu drzew na ogrodowych leżankach i kolorowych hamakach czy tulących się do drzew i czerpiących z ich naturalnych energii. Niezapomnianym przeżyciem są rytuały w Witalnej Wiosce ®SPA – niezwykłym SPA pod gołym niebem, a przebywanie w energetycznym Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Piramidą Horusa i Ogrodem Zen – kopią słynnego ogrodu w Kioto, pomaga w rozwoju duchowym i osiągnięciu głębokiego odprężenia.


Manor House Spa jest przyjazny weganom (potrawy i kosmetyki wegańskie) i alergikom (certyfikowane pokoje i plazmatyczna, ożywiona woda m.in. w bezchlorowym basenie). W restauracji serwuje się nie tylko tradycyjną polską i wegańską kuchnię, ale też autorską Dietę Życia bazującą na różnych stylach odżywiania, m.in. diecie rozdzielnej i zgodnej z grupą krwi.


Najlepsze holistyczne SPA w kraju słynie z koncertów na gongi i misy tybetańskie, seansów w płótnach w Łaźniach Rzymskich, a także z kąpieli ofuro w wysokich wannach (również dla dwojga). Biowitalne SPA specjalizuje się w metodach wzmagających przepływ energii. Dzięki wyjątkowej terapii czaszkowo-krzyżowej można udrożnić naturalne przepływy w ciele, wyciszyć go oraz pobudzić ukryte siły witalne organizmu. Godne polecenia są m.in. kąpiele żywiczne, refleksologia twarzy i stóp, akupresura magnetyczna za pomocą baniek HACI, naturalne masaże twarzy bańką próżniową o efekcie porównywalnym do botoksu oraz analiza kwantowa organizmu, pozwalającą na kompleksową i szybką ocenę stanu zdrowia. Wszystko, by kompleksowo zadbać o organizm.


Biowitalność można wzmocnić tu na wiele sposobów. Program odmładzający Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia® pobudza naturalne procesy samo-uzdrawiania na poziomie komórkowym (pamiętajmy, że aby organizm był zdrowy, zdrowe muszą być jego komórki), skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii. Terapia harmonizacji czakr na Kryształowym Łóżku pobudza czakry, wzmacnia przepływ energii i korzystnie wpływa na zdrowie, sprzyja osiągnięciu wewnętrznej równowagi.

Terapia biowitalna – energetyzująca sesja na ciepłych, kamiennych matach przy muzyce harmonizującej czakry i rozprzestrzeniającej się wokół plazmie – wzmacnia organizm i stymuluje go do regeneracji. Plazmowy system balansujący Eemana usprawnia przepływ energii w ludzkim ciele, sprzyja relaksacji i zdrowiu, doskonale regeneruje, wspomaga sen oraz zwiększa zdolność do pracy.


Nawet krótki urlop w hotelu Manor House SPA przepełnionym pozytywną energią natury dobroczynnie wpływa na organizm. Spróbuj!

www.manorhouse.pl

manor spa 14
manor spa 14

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 13/07/2019 16:00

    CytujSkomentuj

    Jakoś tak się złożyło, że nigdy tam nie bylam. A widoki i oferta jest chyba wprost bajeczna. Zwłaszcza to SPA mnie kusi ogromnie. Dłuuuugi masaż by mi się bardzo przydał, na spięte mięśnie i plecy. No super to wygląda, naprawdę.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.