Farmona Wellness & SPA
Redakcja
04/06/2012

Najpiękniejsze SPA w Krakowie!

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, znana firma kosmetyczna, zaprasza do swojego Hotelu Business & SPA Farmona w Krakowie

Kameralny hotel dla 60 Gości , z orientalnym Wellness & SPA jest idealnym miejscem dla osób, które cenią wysmakowane proste wnętrza, dyskretną opiekę personelu i troskę o niepowtarzalność każdej chwili. Indywidualnie aranżowane pokoje w mocnych kolorach natury, tętniąca żywiołami ognia i wody restauracja oraz autorskie rytuały piękna, opracowane specjalnie na potrzeby SPA przez indonezyjskich mistrzów, pozwalają zbliżyć się do natury i osiągnąć wewnętrzną harmonię.

Wellness & SPA – kojący dotyk, orientalne wonności….
Tu najdoskonalej uwidacznia się leżąca u podstaw filozofii Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona symbioza z naturą i wiara w to, że jest ona niewyczerpanym źródłem urody, harmonii i relaksu. Stary park z zewnątrz przenika do wnętrza SPA, które staje się metaforycznym ogrodem , gdzie terapeutki piękna dbają o ciało, umysł i emocje. W SPA można skorzystać z dobroczynnego działania sauny, łaźni parowej, klasycznego tureckiego hammamu, egzotycznych zabiegów i masaży bursztynem oraz nowatorskiego, pierwszego w Polsce programu spa dla włosów. Szum wody, oryginalne wnętrza z meblami wykonanymi ręcznie na Bali- w kolebce SPA- oraz naturalne organiczne składniki i autorskie receptury, tworzone na miejscu według indywidualnych potrzeb Gościa, sprzyjają wyciszeniu i równowadze. We wszystkich zabiegach łączone są nowoczesne zdobycze kosmetologii, najlepsze tradycje pielęgnacji z różnych zakątków świata, siła naturalnych ekstraktów oraz lecznicza moc krystalicznie czystej wody źródlanej z własnego ujęcia.

Restauracja i lobby bar – carpaccio z cielęciny, nogatines z leśnymi owocami…
W wysmakowanych wnętrzach z nowoczesnym kominkiem, ujęciem krystalicznie czystej wody źródlanej i widokiem na stary park serwowane są lekkie , zdrowe dania kuchni wellness.

Jesteś piękna, gdy taka się czujesz….
Stworzeniu kameralnego hotelu Farmona towarzyszyły trzy podstawowe idee, przejawiające się w każdym szczególe: indywidualność, niepowtarzalność i symbioza z naturą. Indywidualność wyraża się w dyskretnej trosce o każdego Gościa, zrozumieniu Jego potrzeb i spełnianiu oczekiwań. To indywidualnie kreowany program zabiegów spa, możliwość tworzenia dań w porozumieniu z Szefem Kuchni, to luksus rozumiany jako najwyższy standard obsługi; kameralna atmosfera miejsca bliskiego, ciepłego i przyjaznego.

Niepowtarzalność to autorskie zabiegi i masaże opracowane przez indonezyjskich mistrzów na wyłączność SPA Farmona, meble wykonane na Bali według oryginalnych projektów, własna woda źródlana ze złoża znanego przed wojną uzdrowiska Swoszowice oraz wyjątkowe dania mistrza kuchni. Wyrafinowany Hotel Farmona to również swoista galeria sztuki krakowskiego rzeźbiarza i malarza Jana Siuty- pokoje i korytarze hotelu zdobią grafiki wybrane osobiście przez Artystę.

Symbioza z naturą oznacza ideę wellness we wszystkich aspektach: drewno, kamień i szkło zastosowane we wnętrzach, organiczne zabiegi spa w oparciu o ekologiczne surowce, własny ogród ziołowy, zdrowe , lekkie menu oraz atmosfera sprzyjająca wyciszeniu i osiągnięciu wewnętrznego ładu.

Wyłącznie w SPA FARMONA w Krakowie:

•    kojący dotyk wprawnych rąk balijskich terapeutek
•    oryginalne, liczące tysiące lat, zabiegi z Archipelagu Indonezyjskiego, dostępne przed wiekami wyłącznie dla członków rodów królewskich
•    autorski program SPA dla włosów
•    kąpiele kwiatowe, łaźnia błotna, turecki hammam
•    orientalne masaże: Galangan na cztery ręce, balansujący Qi, Gungug Kidul z wulkanicznymi kamieniami
•    ekskluzywne zabiegi La Culla wykorzystujące unikalny stół do terapii łączący aromaterapeutyczną parę, chromoterapię, muzykoterapię oraz kosmetyki doskonałej jakości
•    naturalne produkty sprowadzone z Azji
•    rytuały piękna opracowane na wyłączność FARMONA Wellness & SPA przez najlepszych Balijskich terapeutów
•    zapierające dech w piersiach wnętrza z meblami ręcznie wykonanymi na Bali
•    tradycyjne balijskie i jawajskie rytuały piękna

Farmona Hotel Business & SPA
ul. Jugowicka 10 C
tel. 012 252 70 70
hotel@farmonahotel.com

www.farmonahotel.com

Farmona Wellness & SPA
Farmona Wellness & SPA

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.