urodaikony123nowe1
Ela Prochowicz
09/09/2013

Naturalne piękno

Wiemy jak trudne może być kupowanie kosmetyków naturalnych. Poza kosmetykami dostępnymi w lokalnych perfumeriach, aptekach lub sklepach ze zdrową żywnością, opcje wydają się być ograniczone. Czytanie etykiet i zapamiętywanie coraz większej listy składników, których należy uniknąć może być przytłaczające

Aby zakupić kosmetyki naturalne najwyższej jakości, warto to zrobić online, korzystając  z oferty wyspecjalizowanych sklepów  internetowych.  Ecocentryk jest uroczym sklepem internetowym specjalizującym się w sprzedaży produktów naturalnych, nietoksycznych i przyjaznych dla środowiska najlepszych światowych marek.  Jest miejscem w sieci, gdzie robiąc zakupy nie musisz się zastanawiać nad bezpiecznymi dla skóry składnikami, ponieważ zrobiliśmy to za Ciebie! Jesteśmy „wirtualnym sklepem z cukierkami” organicznego piękna, w którym pokochasz wszystko co znajduje się na półce.  Staramy się, aby nasz sklep sprostał oczekiwaniom najbardziej wymagającej klienteli, dlatego pięknie zapakowane zakupy dostarczamy w możliwie jak najkrótszym czasie.   W naszej ofercie posiadamy jedne z najbardziej zaawansowanych kosmetyków  ekologicznych do pielęgnacji skóry i włosów dostępnych obecnie na rynku. W szybko zmieniającym się i ewoluującym rynku kosmetyków naturalnych, oferta sklepu pozostaje zawsze na najwyższym poziomie dzięki  doborze kultowych kosmetyków organicznych z różnych części świata. Nasze produkty pochodzą od firm, które dzięki  jasno określonej polityce humanitarnej, etycznej i  ochrony środowiska troszczą się o piękno naszej planety.

Możesz mieć pewność, że nasze produkty nie tylko pomogą Ci wyglądać najlepiej, pomogą również czuć się lepiej, jako że wspierają Twój zdrowy styl życia. Oferujemy produkty naturalne i ekologiczne wytwarzane ze składników ze źródeł naturalnych, takich jak rośliny, kwiaty, owoce, warzywa. Produkty te nie zawierają żadnych syntetycznych substancji chemicznych, w tym parabenów, substancji petrochemicznych, zapachowych lub barwników.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym sklepem. Przeczytaj o naszych markach i produktach na naszym profilu na Facebooku i dowiedzieć się,  które z naszych produktów będą dla Ciebie najlepsze.


Kosmetyki marki Organic Surge bogate są w czyste ekstrakty roślinne oraz certyfikowane olejki organiczne przyjazne naszej skórze i środowisku. Część dochodu z każdego kosmetyku przeznaczana jest na cele charytatywne. Organic Surge wspomaga sierociniec Thomas Barnardo House w Kenii oraz Watato – organizację dobroczynną na rzecz dzieci w Ugandzie.


Marka Pai Skincare do produkcji swoich kosmetyków używa tylko czystych, starannie wyselekcjonowanych  składników pochodzenia roślinnego aby dać skórze to czego potrzebuje. Produkty PAI są wykonane z najwyższej jakości, certyfikowanych składników organicznych, wolnych od sztucznych barwników, substancji zapachowych, parabenów, produktów petrochemicznych i ftalanów.


Kosmetyki firmy Pai są jednymi z nielicznych posiadających certyfikat Soil Association co gwarantuje, że produkt został sprawdzony i wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami. Produkty certyfikowane Soil Association zawierają w 95% składniki organiczne i zostały wyprodukowane z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Wszystkie kosmetyki marki Purepotions Skincare są ekologiczne i zawsze w 100% naturalne. Składniki użyte do produkcji kosmetyków są tak blisko ich naturalnego stanu, jak to tylko możliwe. Produkty zawierają wyłącznie składniki, które są niezbędne do nawilżenia i odżywienia skóry i nic ponadto. Do produkcji nie są również używane syntetyczne barwniki, zapachy, konserwanty, produkty petrochemiczne, perfumy.
Natalie Balmond, założycielka Purepotions Skincare, stworzyła pierwszy ze swoich produktów, gdy jej córka Lula cierpiała na przewlekłą suchość skóry i żadne zabiegi nie pomagały złagodzić bólu i swędzenia.
Z wielką determinacją, Natalie opracowała naturalny balsam w jej własnej kuchni, z wykorzystaniem mieszanki ziół i olejków, który ogromnie poprawił stan córki. W chwili obecnej jej produkty cieszą się ogromnym uznaniem zarówno w Wielkiej Brytanii (skąd pochodzą) jak i w wielu innych krajach. Wszystkie produkty Purepotions Skincare są odpowiednie dla niemowląt, dzieci i dorosłych, i mogą być bezpiecznie stosowane do całej powierzchni ciała, w tym twarzy, rąk i skóry głowy.

urodaikony123nowe1
urodaikony123nowe1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.