bialowieza_ikona
Redakcja
07/10/2013

Nie tylko żubry

W jakim celu goście odwiedzają Białowieżę? Wiadomo – żubry! Po intrygujących spotkaniach z Królem Puszczy, zaprasza Państwa Hotel „Białowieski”*** Conference, Wellness & SPA, oferujący najbardziej rozbudowaną w regionie strefę rekreacyjno-wypoczynkową

Goście hotelowi mogą już korzystać z rozbudowanego kompleksu. W jego skład wchodzi piękny kryty basen (lustro wody o powierzchni ponad 170 m2) i zewnętrzne jaccuzi, gdzie „ pod gwiazdami”, cały rok w stałej temperaturze 38 C, podziwiać możemy białowieskie krajobrazy. Powstało też 8 wewnętrznych jacuzzi z podgrzewaną wodą oraz zespół łaźni tureckich i saun (rytuały saunowe i rytuały w łaźniach parowych w cenie noclegu). Basen i technologię basenową dostarczyła firma Berndorf Baderbau, twórca m.in. unikalnych term w Bukowinie Tatrzańskiej. W obiekcie znajduje się też pool bar, w którym serwujemy drinki, regionalne piwo oraz sałatki. Natryski oferują różnorodne programy o zmieniającej się temperaturze wody. Istnieje też możliwość nacierania się płatkami lodu. Przy basenie stoją leżanki: klasyczne oraz podgrzewane.

Instytut SPA
Kolejnym elementem rozbudowy jest instytut SPA, czyli osiem gabinetów zabiegowych. Oferujemy w nich szeroki zakres masaży i zabiegów upiększających przy użyciu światowej klasy kosmetyków marki Ella Bache. W ramach instytutu SPA powstała łaźnia piwna – rustykalne pomieszczenie, w którym można skorzystać z sauny i wykąpać się w ekstrakcie piwnym oraz hammam – orientalne pomieszczenie, w którym oferujemy masaże w pianie i kąpiel błotną w łaźni parowej.

Zupełnie nowy standard
Oprócz tego powstały też 24 pokoje o podwyższonym standardzie, w tym 6 dwupoziomowych apartamentów, dwa apartamenty typu superior oraz 16 pokoi klasy business. Pokoje business zapewniony mają stały dostęp Internetu z prędkością (download) przekraczającą 4 MB. Przy hotelu zbudowano wiatę na imprezy plenerowe dla około 300 osób, z łazienkami dla gości, zapleczem kuchennym, stacjonarnym grillem, ławami i stołami, zadaszeniem i miejscem na ognisko. Atrakcyjność Hotelu *** Białowieski podnosi też wyposażenie sal w dźwiękochłonne, mobilne ściany działowe. Pozwala to na dzielenie sali w zależności od potrzeb i liczebności grupy. Zakupiliśmy nowe, wysokiej klasy projektory i nagłośnienie.

Z pomocą funduszy UE
Zakończona rozbudowa i remont Hotelu Białowieski Conference Wellness
& SPA w Białowieży, jednego z największych tego typu obiektów w północnowschodniej
Polsce, pochłonęła ponad 11 mln zł netto, z czego ok. 45 proc. stanowiła dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. W związku z rozszerzeniem oferty hotel zatrudnił też nowych pracowników stając się jednym z największych pracodawców na miejscowym terenie.

Hotel „Białowieski”***Conference, Wellness & SPA
ul. Waszkiewicza 218 B
17-230 Białowieża
tel. +48 85 681 20 22
e-mail: incoming@hotel.bialowieza.pl
www.hotel.bialowieza.pl

bialowieza_ikona
bialowieza_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 11/12/2018 20:06

    CytujSkomentuj

    Hotel wygląda bajecznie, aż mi się zachciało po nocy takiego spa pieknego :) No i Białowieża to wprost przepiękne okolice, duzo zieleni i dobre powietrze do przeczyszczenia płuc po warszawskim smogu. Mam nadzieje, że kiedyś tam się wybiorę bo miejsce wygląda na idealne do regeneracji, nawet takiej krótkiej i weekendowej.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.