P90167946_lowRes_ikona
Ela Prochowicz
03/12/2014

Pomysły na prezent od BMW

BMW ma długą tradycję łączenia najnowocześniejszych technologii ze wspaniałym, emocjonalnym designem. Ta umiejętność jest wyraźnie widoczna także w najnowszych kolekcjach BMW Lifestyle. Cztery różne rodziny produktów – wyrafinowanych, klasycznych, sportowych i eleganckich – przyciągają spojrzenia dzięki swej wyjątkowej stylistyce

Nie masz pomysłu na prezent? Wielbicielom motoryzacji i pięknych, stylowych przedmiotów polecamy propozycje od BMW.  Są one doskonałymi towarzyszami podróży, ale i w domu wypadają znakomicie. Sportowe, ale ponadczasowe pod względem designu kolekcje podróżne zachwycają czystością linii. Akcesoria imponują elegancją i niezwykłą dbałością o szczegóły. Samochody-zabawki dla dzieci i niesłychanie szczegółowo wykonane modeliki kolekcjonerskie dopełniają listy nowości w BMW Lifestyle Collections. Wszystkie produkty są dostępne w at shop.bmw.com i u wybranych dealerów BMW.

Doskonałym prezentem dla właścicieli BMW będą też Oryginalne Akcesoria BMW. Każdy element kolekcji akcesoriów powstał z myślą o użytkowaniu w samochodzie BMW i został doskonale do tego przystosowany. Teraz oferta Kolekcji jest jeszcze obfitsza i bardziej atrakcyjna. Oto kilka przykładów.

Trzy nowe zapachy wnętrza dla jeszcze lepszego samopoczucia

W kolekcji BMW Natural Air pojawiły się trzy nowe aromaty – oraz przeprojektowany uchwyt. W jego skład wchodzą matowoczarny plastikowy nośnik oraz wysokiej jakości pokrywa regulacyjna o lśniącym antracytowym wykończeniu, pozwalająca precyzyjnie regulować intensywność wydzielanego aromatu. A nowe zapachy to Vitalizing Woods (elegancki aromat drzewny z subtelnym podbiciem pomarańczy i wanilii), Harmonizing Flowers (bazuje na jaśminie i mircie, ale w bukiecie o znacznie szerszej palecie) i Sparkling Raindrops (ożywcza świeżość). Te nowe aromaty dopełniają ofertę składającą się z Purifying Green Tea, Energizing Tonic i Balancing Amber.

Zestaw hi-fi ALPINE dla oszałamiających doznań audio
Opracowany specjalnie dla BMW zestaw wznosi doznania audiofilskie na zupełnie nowe poziomy. Zbudowany z najwyższej jakości elementów (420-watowy, hybrydowy, 6-kanałowy wzmacniacz DSP i usprawniony trójdrożny system głośników), został też perfekcyjnie dostosowany do możliwości przestrzennych.

Head-Up Display dla bezpieczniejszej jazdy
W palecie akcesoryjnej pojawił się pozafabryczny wyświetlacz przezierny. Zamontować można go niemal we wszystkich modelach BMW, a kabel łączący go z elektroniką pojazdu jest niemal niewidoczny. Montaż w serwisie trwa kilka minut. Akcesoryjny wyświetlacz HUD pokazuje wiele istotnych danych, w tym  także poziom paliwa i ostrzeżenia o gołoledzi, moc i moment obrotowy rozwijane w danej chwili, ostrzeżenia o korkach – do wyboru przez kierowcę.

Adapter Snap-In do wszystkich aktualnych modeli iPhone’a

Złącze Lightning i pełna integracja z samochodem plus ładowanie baterii oraz indukcyjne wzmocnienie sygnału antenowego.

Specjalnie zaprojektowany zestaw podróżny do kabrioletów

Nowy, elegancki i sportowy zarazem zestaw podróżny wykonany z twardego tworzywa zwiększa możliwości transportowe modeli ze zdejmowanym dachem. Torby podróżne można przewozić na wiele sposobów, w tym łącząc je specjalnymi zatrzaskami obok siebie lub jedna na drugiej, w bagażniku lub na kanapie.

Praktyczny uchwyt na tablety
To nowość w rodzinie akcesoriów BMW Travel & Comfort System. Bezproblemowe wpinanie, bezproblemowe bezpieczeństwo przewożenia i użytkowania, możliwość obracania w zakresie 360° – dla każdego tabletu Apple i Samsunga.

Specjalne produkty do kosmetyki nowoczesnych lakierów matowych

Lampy przeciwmgłowe przednie LED z funkcją doświetlania zakrętów (zamiennie za fabryczne lampy halogenowe).
Niebieskie halogenowe żarówki poprawiają oświetlenie i dają efekt ksenonowy

Prostownik do akumulatora z zabezpieczeniem przeciwprzpięciowym, przeciwprzeładowaniowym i przed zamianą biegunowości oraz wskaźnikiem Battery Comfort.
www.bmw-mcars.pl

P90167946_lowRes_ikona
P90167946_lowRes_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.