profi
Dagna Starowieyska
01/06/2015

ProFi Fitness School

Profi Fitness School to międzynarodowa szkoła zarówno dla osób, które pragną rozpocząć swoją karierę w świecie fitness oraz treningu personalnego jak i dla tych, które start mają już za sobą, a chcą doskonalić swój warsztat

Już od ponad 10 lat z powodzeniem kształcimy instruktorów fitness oraz trenerów personalnych. Nasza bogata oferta szkoleniowa składa się kilkudziesięciu różnorodnych szkoleń podstawowych, zaawansowanych i specjalistycznych, warsztatów, seminariów oraz konwencji fitness.

Dlaczego my?

Jako szkoła międzynarodowa ProFi Fitness School posiada uprawnienia do nadawania tytułów: Instruktor Fitness (Professional Aerobics & Step Instructor) oraz Trener Personalny (Professional Personal Trainer). PFS jest członkiem REPs, który daje możliwość podjęcia pracy praktycznie na całym świecie.
Nasza kadra składa się z profesjonalnie przygotowanych szkoleniowców, którzy działają aktywnie w obrębie całego świata i odnoszą sukcesy zarówno na arenie polskiej jak i międzynarodowej. Każdy z nich z ogromną radością i pasją przekazuje swoją wiedzę uczestnikom szkoleń i konwencji.
W tym roku dołączyli do nas dyplomowani fizjoterapeuci, terapeuci manualni, specjaliści od crossfitu i form zajęć body&mind, trenerzy personalni oraz specjaliści od dietetyki i suplementacji
Nasza szkoła wychodząc naprzeciw trendom panującym na całym świecie cały czas modyfikuje swoje programy szkoleń, wzbogaca ofertę kursów, a także dostosowuje kalendarz szkoleń do potrzeb uczestników. PFS zasięgiem obejmuje największe miasta w Polsce.
ProFi Fitness School pozwala każdemu uczestnikowi zaplanować indywidualną ścieżkę kariery, poprzez dobór odpowiednich kursów oraz warsztatów.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Dla osób początkujących, które chciałyby prowadzić zajęcia grupowe na sali fitness dostępne jest u nas szkolenie podstawowe PFS AEROBICS&STEP INSTRUCTOR®. Natomiast dla osób, które chciałyby się sprawdzić jako Instruktor Siłowni, czy też Trener Personalny mamy w ofercie szkolenie PFS GYM INSTRUCTOR ® oraz PFS PERSONAL TRAINER®.

ProFi Fitness School stawia na nieustanny rozwój, dlatego też w naszej ofercie posiadamy szkolenia uzupełniające, poszerzające zakres kwalifikacji uczestników.


Dla Instruktorów Fitness przygotowaliśmy szeroką gamę szkoleń 2-dniowych,po których ukończeniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. W ofercie znajdziesz m.in.:

- szkolenia z choreografią: PFS STEP INSTRUCTOR I LEVEL®,PFS STEP INSTRUCTOR II LEVEL®,
PFS AEROBICS CHOREOGRAPHY INSTRUCTOR®,
-szkolenia wzmacniające: PFS TOTAL BODY CONDITIONING®, PFS PUMP&TONE BASE®, PFS FIT&EASY BALL INSTRUCTOR®
– szkoleniaz Pilatesu: PFS PILATES I LEVEL®, PFS PILATES II LEVEL®,
– szkolenia prozdrowotne: PFS STRETCHING INSTRUCTOR®, PFS ZDROWY KRĘGOSŁUP®, PFS FUNCTIONAL TRAINING®, PFS TRENING FUNKCJONALNY W KONCEPCJI TAŚM ANATOMICZNYCH
– szkolenia z zakresu Aqua: PFS AQUA INSTRUCTOR®, PFS AQUA BABY®, PFS AQUA PRENATAL

Nowością w PFS jest Trainer Project®. To nowy system szkoleniowy Międzynarodowych Akredytacji dla trenerów personalnych.

System  ten zawiera wiele nowości przygotowanych specjalnie z myślą o rozwoju Trenerów Personalnych. W projekcie znajdą Państwo m.in.:

- PFS MEDICAL PERSONAL TRAINER® –kurs, który zapewni  pogłębienie wiedzy w temacie schorzeń medycznych najczęściej spotykanych w pracy Trenera Personalnego oraz zapewni poszerzenie bazy Twoich klientów o wciąż dynamicznie rozwijający się rynek klienta z problemami zdrowotnymi.

- SZKOŁA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA® trwająca 6 miesięcy to propozycja dla osób, które chcą się dowiedzieć jak zmodyfikować ćwiczenia fizyczne ze względu na obecne u klienta wady postawy ciała czy choroby kręgosłupa  lub dla osób, które chcą pracować z klientem problematycznym podczas treningu personalnego. SZKOŁA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA umożliwia również wzbogacenia zajęć grupowych o ciekawe rozwiązania metodyczne.

- Kolejną naszą propozycją jest PFS AQUA PERSONAL TRAINER®. Jest to doskonała propozycja dla Trenerów Personalnych chcących poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę o zajęcia w środowisku wodnym. Na szkoleniu dowiesz się jak wykorzystać terapię w wodzie  wspomagając rehabilitację swoich klientów, zdobędziesz niezbędną wiedzę jak w środowisku wodnym w bezpieczny sposób osiągnąć efekty przywrócenia sprawności swojego klienta oraz dowiesz się jak zbudować trening w wodzie w przygotowaniu motorycznym do sportów indywidualnych.

System Trainer Project®  zawiera również zbiór Seminariów, a w nim m.in.:
– Rola żywności funkcjonalnej w życiu codziennym
– Skuteczne żywienie u osób aktywnych i w sporcie
– 100 diet – za i przeciw
– Zachowanie tętna w różnych obciążeniach treningowych
– Suplementacja przedtreningowa w treningu personalnym
– Sprzedaż treningów i organizacja pracy trenera personalnego
– Trening Medyczny w schorzeniach kręgosłupa


Przygotowaliśmy dla Państwa również cykl warsztatów PFS WORKSHOPS TOUR 2015, który odbędzie się w największych miastach w Polsce, w którym Trenerzy Personalni również znajdą coś dla siebie:
– PFS SUSPENSION TRAINING®
– PFS SALES TRAINING®
– PFS FUNCTIONAL TRAINING®  workshop
-PFS CROSS TRAINING ® workshop
– „Update Your Skills” for Personal Trainer®
– PFS FUNCTIONAL TRAINING KETTLEBELLS®

…i wiele wiele innych.


Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.profi-fitness.com.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą szkoleń, warsztatów oraz seminariów.

Dołącz do najlepszych!

PROFI FITNESS SCHOOL
Ul.Narutowicza 1/7
70-231 Szczecin
Szkolenia podstawowe: szkolenia@profi-fitness.com.pl
tel.509-537-758
Szkolenia uzupełniające: info@profi-fitness.com.pl
tel.505-101-100
www.profi-fitness.com.pl

profi
profi

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.