Kossak_ikona
Kalina Samek
26/08/2013

Restauracja Cafe Oranżeria

Niezwykłe miejsce na mapie Krakowa odkrywa przed swoimi Gośćmi bogactwo smaków i aromatów kuchni z różnych stron świata. Delektując się pięknem miasta w przeszklonym wnętrzu, bądź ucztując na tarasie od wiosny do jesieni korzystając z dobrodziejstw kuchni, Goście spędzają w niej niezapomniane chwile

Ekskluzywna lokalizacja

Restauracja Cafe Oranżeria znajduję się na dachu Hotelu Kossak. Wnętrze, które w większości jest przeszklone pozwala na rozkoszowanie się najpiękniejszym widokiem w Krakowie na Wawel, Stare Miasto i Bulwary Wiślane. To jedna z nielicznych lokalizacji w stolicy Małopolski, z taką panoramą. Od wiosny do jesieni otwierany jest taras Restauracji, gdzie w promieniach słońca można rozpocząć dzień od śniadania i kawy. Piękno miasta i autorskie menu Szefa Kuchni Krzysztofa Salawy, oparte na kuchni europejskiej z nutą fusion, stanowi doskonały duet.

Kuchnia w stylu fusion

Wizyta w Restauracji Cafe Oranżeria to gwarancja prawdziwej kulinarnej podróży po arkanach kuchni europejskiej z nutą fusion. Żeby gotować w stylu fusion, trzeba mieć wyobraźnię i być ciekawym, a także umieć odrzucić utarte schematy. Ten rodzaj kuchni ma najbardziej nieograniczone możliwości ze wszystkich. Naczelną zasadą jest smak,  a jedynym ograniczeniem wyobraźnia, której z pewnością nie brakuje kucharzom z Restauracji Cafe Oranżeria. W Restauracji Cafe Oranżeria – w przepychu smaków i elitarności doznań poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Przyjęcia i eventy

- Mając na uwadze sugestie oraz oczekiwania naszych Gości w Oranżerii organizujemy przyjęcie okolicznościowe nawet do 120 osób – wesela, bankiety, obiad rodzinne po komunii lub chrzcinach dziecka oraz spotkania biznesowe – zaprasza Izabela Ostachowska, manager Restauracji Cafe Oranżeria.

Restauracja Cafe Oranżeria

Plac Juliusza Kossaka 1, Kraków, Polska

tel. + 48 12 379 59 50

www.cafeoranzeria.pl

e-mail: restauracja@cafeoranzeria.pl

Kossak_ikona
Kossak_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.